ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: FullScreen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym temacie dzielimy się informacjami, opiniami, doświadczeniami na temat networku FullScreen, można również zadawać pytania dotyczące tej sieci.
No to może ja zacznę.
-Umowa dla "zwykłych" kanałów jest od 1 roku do 2 lat, podział to 60/40, rzadziej 70/30. Oczywiście możliwość negocjacji umowy.
-Umowa dla "większych kanałów" jest od 3 miesięcy (tyle miał skkf) do 1 roku, podział to 70/30, 80/20. Możliwość ewentualnej negocjacji.

Jeśli chodzi o CPM w tej sieci jest różnie. Raz za 1k wyświetleń w ciągu jednego dnia mam mniej pieniędzy niż za 300 wyświetleń. Poniżej zamieszczam screen moich zarobków.
[Obrazek: cb7fc1ca1745cbbafdc4dbb04d2677e1.png]
Dashboard (u góry macie moje zarobki z dashbardu), Gorilla, która pozwala nam zarobić więcej w tzn. kampaniach. Niestety większość jest dla komentujących po angielsku. Możliwość sprawdzenia ile jeden nasz film zarobił. Opcja zmienienia waluty na dowolną, np. w złotówkach. Forum dla partnerów. Ohydna, darmowa ścieżka muzyczna (nie polecam). Jest jeszcze trochę opcji. Możliwość do wstąpienia sieci pod CMS'a fullscreena. M.in. creator x, tinygalaxy, fullscreen arcad (to żadne podsieci). Sam jestem w creator x. Takie same warunki jak w FS.

Wymagania do Fullscreena:
-500 widzów, 30k wyświetleń miesięcznie.
-Żadnych skarg od wytycznych.

W creator x są bardzo małe wymagania. Jak nie spełniacie wymagań do FS i zależy wam, aby mieć partnera od nich to wbijajcie do Creator X. Wszystko to samo. Wypłaty powyżej $100. No to chyba tyle.
Trochę dziwnie podawać wykres zarobków bez ilości wyświetleń...

Tutaj mamy wykres zarobków polskiego partnera z XXX tyś wyświetleń miesięcznie:

[Obrazek: m0pg2r.jpg]

Trzeba wziąć na poprawkę to, że wykres fullscreenowy przestawia zarobki przed podziałem 60/40 80/20 itd. To jest czysty zysk który potem trzeba podzielić. Z wykresu można wysunąć wniosek, że zarobki w Fullscreenie to jakieś 25 - 50% tego co zarabiacie w AdSense (w zależności od podziału który ma się na umowie).

Co do samej umowy to ja raczej jestem "małym" partnerem dla nich a umowę mam na więcej niż 70/30. Trzeba po negocjować ;)
Mam pytanie... Jaką firmę partnerską polecacie na sam początek ? Bardzo bym prosił o pomoc :D
@SiududAl

[Obrazek: facepalm-300x216.jpg]
SiududAI napisał(a):Mam pytanie... Jaką firmę partnerską polecacie na sam początek ? Bardzo bym prosił o pomoc :D
Z twoim kanałem żadną bo żadna cie nie przyjmie.
Wróć jak bedziesz miał 1000 wyświetleń dziennie.
Żeby jakieś konkretne informacje tutaj dać.

CPM dla kanału z ~100k wyświetleń, przed podziałem sieć/partner (trzeba je pomnożyć przez wynegocjowany %)

luty 0,55$
styczeń 0,49$
grudzień 0,81$
listopad 0,60$

Dane wejściowe: wyświetlenia z ANALITYKI YOUTUBE, zarobki z WPŁAT NA PAYPAL .

"Mówię jak jest."
Może mi ktoś powiedzieć coś dokładniej o sieci Yeousch? Z tego co słyszałem jest to jakiś pod oddział fullscreen`a. Interesuje mnie głównie to czy jest jakiś dashboard, czy opłaca się dołączyć do sieci(chodzi mi tu głównie o średnie cpm jakiś polaków) oraz czy jest dobry kontakt z supportem.
Nie dołączysz, Yeousch to sieć dla anglojęzycznych kanałów wyłącznie.
Nie pisze nigdzie na głównej Yeousch że przyjmują tylko osoby nagrywające content po angielsku. Poza tym cześć moich materiałów jest właśnie po angielsku więc można to chyba zaliczyć do tego.
Stron: 1 2