ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Machinima
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W tym temacie dzielimy się informacjami, opiniami, doświadczeniami na temat networku Machinima, można również zadawać pytania dotyczące tej sieci.
[P] Czy machinima jeszcze zmniejszy długość umowy do np. 1 roku, oraz ile subskrybcji trzeba mieć conajmniej, żeby opłacało się być w tym networku?
Ile Subskrypcji, wyświetleń, Trzeba mieć. Oraz ile trwa umowa?
@UP.
Możesz mieć nawet i poniżej 200 subków, ale dostaniesz taki mały procent... że się nie opłaca. Umowa trwa z tego co pamiętam 3 lata, co jest dla mnie śmieszne... ^^
@up

Machinima oferuje stały CPM. Aktualnie wynosi do 0.30$ za 1000 (zmniejszyli). Niektórym w Polsce nie zmniejszyli i wynosi dalej 0.80$ za 1000. Jeśli CPM wyniesie ponad 0.30$ to machinima odcina różnice i bierze to dla siebie, nastepnie już po odjeciu tej różnicy jeszcze bierze procenty (zależy jakie dostaniecie) i dopiero wtedy już po odjeciu procentów dostajecie kase. Do Machinimy aktualnie nie polecam iśc bo ciągle zmniejszają stawki bo mają dużo długów. Kiedyś dla polaków oferowali nawet 3$ za 1000 - hehe jak zwykle sie przeliczyli bo Polski rynek to gówno.
Jaki według was partner jest najlepszy?
@up,
to jest trudne pytanie. Łatwiej natomiast odpowiedzieć jaki partner jest najgorszy :)
Unikaj tych networków które oferują ci umowę na dwa lata, podział z du** (tj. 50/50), niski CPM, a w zamian za to wciska jakieś kompletnie niepotrzebne rzeczy (najzabawniejsze są takie, które reklamują się: najszybciej rozwijający się, najlepsi partnerzy, wszystko naj tylko dołącz)
W skrócie, unikaj RPMu, SB, ATV, FS itd...
oxideblock napisał(a):@up,
to jest trudne pytanie. Łatwiej natomiast odpowiedzieć jaki partner jest najgorszy :)
Unikaj tych networków które oferują ci umowę na dwa lata, podział z du** (tj. 50/50)
W skrócie, unikaj RPMu, SB, ATV, FS itd...

Jeśli chodzi o podział to zależy. Agora niby ma te 50/50 ale ma dobrych reklamodawców gdzie CPM dochodzi nawet czasami do 3$.
@up,
Mandzio gdzieś pisał na tym forum o Agorze, że u nich 50/50 to jak 95/5 w FullScreen, więc mamy zarys tego jak wygląda uczciwość śmiecio-networków.
Cytat:Jeśli chodzi o podział to zależy. Agora niby ma te 50/50 ale ma dobrych reklamodawców gdzie CPM dochodzi nawet czasami do 3$.
Agora ma własnych reklamodawców?
Stron: 1 2 3