ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: KaviTournament - Turniej League Of Legends
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: logo.png]


Jako że zdecydowana większość tego forumka uprawia LoL gejming postanowiłem podzielić się z Wami informacją o niejakim turnieju z gry League Of Legends który odbędzie się w dniach 24, 25 oraz 26 maja.

Turniej nieco większego formatu, do 256 drużyn, kilku znanych i lubianych streamerów którzy będą komentować mecze, w czasie strumyków z meczy będą rozdawane skiny no i oczywiście nagrody dla samych zwycięzców.


Regulamin turnieju:

Regulamin - KaviTournament

Nowości:

Nowości - KaviTournament

Nagrody:

Nagrody - KaviTournament
[Obrazek: 72104_162348393926535_625726172_n.png]
Cytat:do 256 drużyn

Za takie nagrody,to nie odważyłbym się grać ze swoim teamem.Podejrzewam,że przyjdą jakieś świeże drużyny,założone na czas turnieju oraz pojawi się masa ludzi przed 30 poziomem,bo RP.Nic ciekawego do grania i oglądania.
To nie do Nas takie zażalenia tylko do riotu.
W zależności od ilości drużyn pojawią się dodatkowe nagrody. Teraz, gdy mamy zapisane dopiero 10 drużyn za dużo zaoferować nie mogę. Poza tym turniej rozdzielony jest na 2 grupy, najprawdopodobniej od 1/64, więc nie będzie aż tak ciężko.
lanceq napisał(a):To nie do Nas takie zażalenia tylko do riotu.
Nagrody nawet na turniej offline,można załatwić od firmy,bo zazwyczaj turnieje amatorskie,gdzie sponsorem jest Riot,to nagrody są dnem totalnym.

kadzitas napisał(a):W zależności od ilości drużyn pojawią się dodatkowe nagrody. Teraz, gdy mamy zapisane dopiero 10 drużyn za dużo zaoferować nie mogę. Poza tym turniej rozdzielony jest na 2 grupy, najprawdopodobniej od 1/64, więc nie będzie aż tak ciężko.
Na takie nagrody lecą tylko polaczki z Nordica,siedzące całym teamem na elo hell. Oglądanie takiego turnieju,to nic ciekawego.

Jeśli mielibyście przynajmniej 12 teamów,które osiągnęły coś na ESL'ach,to turniej i oglądanie go,miałoby sens.
Ciekawa inicjatywa z tym, bd obserwował jak się rozwinie i może moj team również zarejestruje.
Za takie nagrody płacić 2,5 zł od łebka...
Zapisała się przynajmniej połowa z tych 256?