ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Nowe tło na mój kanał - RequerPL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Typ grafiki: (layout youtube/avatar/logo/intro/sygna): Layout/tło YouTube.
Kolorystyka:Fioletowy
Rozmiar: Taki jak nowe tło na YouTube : )
Tematyka: (+ co ma się znajdować/jakie rendery) W tle jakieś obrazki z gier np. GTA, Darksiders, Minecraft itp. Trochę przyciemnione w dość fajny sposób, tak jak np. u Gimpera : )
Tekst:(jaki i gdzie dokładnie) Na środku napis RequerPL na takim fajnym tle, myślę, że ktoś się domyśli o co chodzi : ) Coś mniej-więcej jak u Gajosa : http://www.youtube.com/user/GaJosTube
Dodatkowe informacje: Chciałbym właśnie takie tło na YT, w którym będzie się znajdowało, to co wcześniej opisałem, czyli: W tle jakieś obrazki z gier, w miarę przyciemnione lub coś, tak jak jest np. u Gimpera : ) A napis to na takim tle, lub czymś fajnym, żeby nie był tak prosto na tych obrazkach, tylko tak jest np. u Gajosa: http://www.youtube.com/user/GaJosTube

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi dokładnie, to piszcie do mnie na Skype, YT lub tutaj : ) Oczywiście za pracę polecenie oraz "+" : ))
Ktoś zrobi ? : D
Popatrz na moje cos takiego chcesz ?
St3ryd21, twoje jest świetne.
Cieszę się :) Zajmuje się własnie tego typu grafiką.
A zrobiłbyś mi?:D
Za darmo nic nie robie jakby jakieś polecenie było albo cuś to może się zastanowie :)
Polecanko i może subek.
Może coś dam rade zrobić napisz mi na PW na YT by tu spamu nie robić. (Sorki moderatorze :]) z jakich gier chcesz ja to jakoś dobiore. Tymczasem spadam jak będe miał czas to ci zrobie do 3 dni ale jutro się może uwinę.
St3ryd21 napisał(a):Tymczasem spadam jak będe miał czas to ci zrobie do 3 dni ale jutro się może uwinę.
Tak, takie tło bardzo mi się podoba, ale jak dałbyś radę zrobić w miarę takie napis, jak opisałem, to byłbym bardzo zadowolony : ))