ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Komputer do 3500 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Hej,siemanko.Chciałbym byście złożyli mi zestaw do 3500 zł,mogę przekroczyć budżet o 100-200 zł,jesli komputer ma być wydajniejszy.Potrzebuję go do grania,nagrywania i streamowania,czyli po prostu wszystkiego.Mam dwa warunki:
1.Komputer musi mi słuzyć przez co najmniej 5 lat ;) Nie mówię o ciągłym nagrywaniu na Ultra,ale żęby za te 5 lat dało się w coś pograćxD
2.Musi być cichy.Mój blue yeti wychwytuje prawie wszystko.Aha,będę podkręcał procesor.
Proszę o złożenie zestawu szczególnie przez Corebixxa,Zcrackowanego lub MarTuma.Pozdro!
Proszę Cię bardzo: http://techplanet.pl/przechowalnia/zapis...56&s=15240 ;)

Wydaje mi się że ww. zgodzą się ze mną. Jak ktoś może to niech dorzuci jakiś SSD 64 GB na system bo się w SSD nie orientuje.

P.S jak będziesz podkręcał to nie da się zachować absolutnej ciszy bo wentylatory muszą robić swoje... trzeba by dołożyć jeszcze ze 100 zł na 2 120mm od Noise Blockera no i GPU od Asusa, lecz wtedy gorzej z OC bo ma gorsze chodzenie(cichsze).
Tak naprawdę,to chciałem daćna komputer na początku powyżej 4k i tyle mam,więc takie 200 czyh 100 w górę to dla mnie bez różnicy.
No to w taki razie można się pokusić o 2/3 takie wentylatory: http://techplanet.pl/produkty/wentylator...26386.html , a te w zestawie wywalić bo głośne.
Ewentualnie ten: http://techplanet.pl/produkty/wentylator...26387.html taki sam model tylko mniejsze obroty więc jeszcze cichszy ;)
Spoko.Poczekam jeszcze na Martuma,Zcrackowanego lub Corebixxa okej?
Alakecz dał świetny zestaw w tej cenie, w zasadzie nie ma czego to zamieniać, chyba że hard drajwa na WD Blue (mniej awaryjne). Chociaż ja osobiście nigdy się nie zawiodłem ani na jednej ani na drugiej firmie.
I wolałbym sam składać (jak oni nakładają pastę to ja nie wiem xD), ale to tylko ja.

OCZYWIŚCIE ten zestaw jest pod OC (4,5GHz wyciśniesz). Jeśli nie masz w planie OC to trzeba wgl przebudować.

Aaaa napisałeś że będziesz OCkał :)
Ja bym ci doradził zamiast tej pamięci RAM którą proponuje 2@up tą: klik Ja tych pamięci używam i jestem baaardzo zadowolony.
yyy Nie, Cruciale lepsze, mniej awaryjne niż ten Kungszton i mają napięcie 1,5V co jest ważne dla HSW.
A co do dysku to : klik

A co to jwst HSW jak można wiedzieć?
Haswell.Czyli Corebixx mam brać ten zestaw tak?Nawet,jeśli będę go zamawiał za tydzień?A co i jak z tymi wiatraczkami?Bo cicho musi być w miarę ;) Jeśli nie byłoby problemu,to mógłbyś złożyć to wszystko w całość i rąbnąć mi linka?
Stron: 1 2 3 4 5 6