ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Koniec monetyzacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
AHAHAHAHAHAHAH ale ci "lecplejerzy" dostaną po dupce, ciekawe ile większych się z tego wykruszy. Jeszcze lepiej, ponieważ dopiero zaczynający "lecplejer" nastawiony na kasę na bank z tego zrezygnuje.
Ja to szczerze mam to w dupie nagrywam, bo uwielbiam nagrywać, a nie po to żeby zarobić krocie jak robi to wiele osób zobaczymy gdzie zapodzieją się legendy "zagrajmy w minecraft" typu te minecraftblowy pingwiny i inne kiedy tak się stanie jak na załączonym filmie. NO CHYBA, ŻE TO NIE UWZGLĘDNIA PARTNERA YOUTUBE [GOOGLE] ;]

Na przykład zobaczymy co po tej zmianie zrobi taki Tivolt albo inny skkf :)
Kurde pacz i mi temat zaebau no. SKANDAL!

Mam nadzieje że to wejdzie w życie. Wtedy zaczną się cyrki, jak te całe roje i majkraftbloły nagle zaczną zawieszać kanały "z powodu dużej ilości hejtu" hehe.
właśnie miałem to zamiar założyć :d ja osobiście sie cieszke BO LUDZIE! nie pamiętacie czasów jak były tagi nie było zarabiania nie bylo srajkraftów każdy nagrywal z pasji, łezka mi sie w oku kręci aż. Dlatego jestem zadowolony i chętnie sie zgadzam.
Mnie nikt nie ogląda ani nikomu nie zazdroszczę ale po prostu szlag mnie trafia jak widze reflinka lub linka do gry i specjalnie kuszą zeby sie zarejestrować, a co z rojem i rockiem? maja przeje*ane o ku?*wa.
Po tej sesji na nowy rok, zobaczym który to prawdziwy you tuber :D. Serio jezeli ktos nagryFa filmy z paSZji to niech to robi dalej a nie wyzyskÓje swoich widzów byle by sie zarejestrowal z reflinka za 2.50 zł.


błędy są specjalnie : Orion i tyle o de mnie.

TosterSG napisał(a):Na przykład zobaczymy co po tej zmianie zrobi taki Tivolt albo inny skkf :)

Panie tosterze :P jak to sie mówi 'Będą srali i sie trawy trzymali" Czyż nie :P pzdr
No to zacznie się ostre przebranżowanie na vlugi:).
Z jednej strony dobrze ale z drugiej strony nie wiem czy youtube strzeli sobie że tak powiem w stopę. Myślę że taki ruch przyniósłby youtubowi dość duże straty pieniężne.
ZwykleGranie napisał(a):Z jednej strony dobrze ale z drugiej strony nie wiem czy youtube strzeli sobie że tak powiem w stopę. Myślę że taki ruch przyniósłby youtubowi dość duże straty pieniężne.

a jak nie było partnerstwa? to co robili? nic!
skąd wiesz jakie mają plany, bo ja nie wiem ale sie ciesze i jestem mocno podjarany :D
Nic tylko zakładać PayPala i śpiewać Kaczmarskiego


nie wiem jakie mają plany... cały temat jest czysto teoretyczny nikt nie wie czy takie zmiany nastąpią na 100 %.

"a jak nie było partnerstwa? to co robili? nic! " Dążyli żeby te partnerstwo było :)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17