ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Filmy na YT, a na komputerze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Mam pytanie związane z filmami na youtube, a więc jeżeli film wstawie na yt i wszystko w nim będzie zaakceptowane (wszystkie prawa autorskie itp.) to czy mogę usunąć film z komputera?
A i tu nie chodzi mi o filmy publiczne, tylko te które są jeszcze prywatne
Czekam i liczę na odpowiedź :)
tak możesz usunąć z komputera jeśli już przesłałeś
Już możesz spokojnie je usunąć ale polecam ci robić sobie kopie dwóch najnowszych filmów tak dla bezpieczeństwa bo zawsze coś ci może tobie nie pójść po twojej myśli :)
Wrzucony film, niezależnie od ustawień dostępności - jest już na serwerach YT. Co za tym idzie, usunięty tylko może zostać wtedy, gdy ktoś się do niego doczepi (prawa autorskie, claim o muzykę, nieocenzurowana twarz bez zgody danej osoby) - jeżeli przeszło przez maszynkę YT'ba - zarabia itd. Droga wolna do usunięcia go z PC'ta. Nie wyobrażam sobie trzymać "w razie czego" moich vlogów czy klipów które ważą po 2 gb final rendery...
Aha, ok dzięki wielkie :)
Luker999 po wrzuceniu na YT wrzuć filmik na chomika no i wrzuć do folderu z hasłem żeby nikt Ci tego nie przeglądał i masz na stałe kopie pod ręką ;)
swc napisał(a):Nie wyobrażam sobie trzymać "w razie czego" moich vlogów
A jak noobki zgłoszą kilkanaście razy Twój film i go bot z automatu usunął?

@topic
Warto sobie coś tam zawsze na komputerze zostawić.
Pablo, dobry pomysł z przechowaniem filmików na chomiku :P
@Ner0x

No ja zawsze przechowuje moje filmy na chomiku, jeśli są w folderze pod hasłem to nic im nie grozi i można wrzucać je bez problemu bo na chomiku nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wrzucanie i to bez żadnych premek czy coś wystarczy założyć konto :)
Ale jak ma się słaby upload, to przesłanie 2x powiedzmy 2GB pliku jest istną udręką.
Stron: 1 2