ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Darkwood
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Strach przez nieznanym jest potężny, zaś nieznane spróbuje pozostać niewidzialne, zmuszając cię do uważania na siebie. Twoje zmysły będą oszukiwane, Twój wzrok zmylony, a słuch przytępiony przez to, co zamieszkuje Darkwood. Wszystko tutaj ma swoją cenę, bo gdzieś w tym lesie znajduje się prawda, wyjaśnienie tego co się stało w tym zapomnianym przez Boga miejscu. Szukając Twoich słabych punktów, Twoich strachów oraz wewnętrznych demonów tylko po to, aby Cię pożreć. Witaj w Darkwoodzie.

Darkwood to mieszanka RPG (rozwój postaci, crafting), rogue-like (losowo generowany świat) i przygodówki (zagadki fabularne). Jest obecnie wydany we wczesnym dostępie Steam (Early Access), czyli gra jest jeszcze w dosyć wczesnym stadium produkcji (obecnie alpha = będzie dużo zmian i nowości), którą można się cieszyć już teraz, przy okazji wspierając twórców. W powyższym odcinku prezentuję już gotowy prolog.

Darkwood:
• Playlista: http://bit.ly/ZWDarkwood
• Steam (wczesny dostęp): http://bit.ly/DarkwoodOnSteam

Kulturalny Wilk Kern3l:
• Serie Zagrajmy: http://bit.ly/Zagrajmy
• Pytania? Opis kanału i FAQ: http://kern3l.net
• Facebook (newsy, ciekawostki): https://www.facebook.com/Kern3l
Przydałoby się kilka słów kulturalnej, konstruktywnej krytyki. Jakiś chętny? ;]
Skoro nikt jeszcze materiału nie ocenił, to ja to zrobię.
Jako, że oglądam Cię już od dłuższego czasu i zawsze Twoje materiały były dla mnie przykładem dobrej jakości to do jakości wideo oraz audio nie mogę się przyczepić.

Ale..

03:10 - Robienie kółeczek myszką w moim przypadku wywołało zdziwienie, ponieważ to tak jakbyś w całej mroczności i tajemniczości wydarzeń, zaczął się bawić latarką.

04:06 - Zaraz po wczuwaniu się w świat gry (chodzi tutaj o sposób komentowania) zaczynasz mówić o stanie technicznym tej gry = odrywasz widza od klimatu, który przed chwilą budowałeś.

23:45 - Proponowałbym podstawić za takie postaci w miarę możliwości zmodyfikowany głos (coś jak w serii z Warcraft).

To byłoby na tyle. Cała reszta była według mnie na dobrym poziomie. Super recenzentem nie jestem także.. no.
Wciągnęła mnie troche ta seria, fajna dobranocka przed snem. Prawdę mówiąc wole oglądać takie gry z fabułą, niż samemu w nie grać. Muszę przyznać że dopiero po jakimś czasie się kapnąłem że ty jesteś lektorem tych notatek, ale jak ktoś już wyżej powiedział trochę lepiej by było gdyby głos się lekko różnił, aczkolwiek nie robi to większej różnicy.

Tak to miło się Ciebie słucha, masz seksowny głos <3
Dziękuję CrazyMonkey za fantastyczny feedback! Dawno czegoś takiego nie otrzymałem 0.o

"masz seksowny głos <3" O.O Piękne dzięki za bardzo miłe słowa!