ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Historia Gothica - Pierwsza Wojna z Orkami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chciałbym wam zaprezentować trzeci odcinek serii Historia Gothica. Tym razem zamiast zdjęć użyłem wideo, a film jest w 60 fps. Zapraszam do oglądania i czekam na wasze oceny :)
Serio naprawdę dobry film, dziwię się za ma tak mało wyświetleń szkoda bo jest świetny i powinien mieć przynajmniej tysiąc. Fajnie zmontowany głos masz doby i co by tu nie powiedzieć kocham serię Gothic. Te 3 minuty mineły mi strasznie szybko :p.
Propsy dla Ciebie. Więcej takich materiałów :P.

Oceń taż moj filmik: http://letsplej.pl/t-51902-risen-3-wladcy-tytanow-13
@MrCookie211 Z chęcią bym ocenił twój film, ale Risen'a chciałbym ograć samemu i nie chcę sobie nic spoilerować ^^ Dziękuję za twoją opinię i jeżeli chcesz być na bieżąco z filmami z tej serii to zaproszę Cię również do subskrybowania mojego kanału (filmy na letsplej.pl pojawiają się później). :)
Okej spoczko rozumiem jezeli nie chcesz sobie spojlerować to spoko. I przekonałeś mnie subnę Cie tak na próbę. Bo robisz naprawdę fajne filmy więc czemu by nie sprobować nie?
A jeżeli chcesz to możesz pooglądać też inne filmy na moim kanale i nie nagrywam tylko risena wiec moze cos innego cie zainteresuje :P. Nie mowie żebyś od razu subował ale zebys chociaz kilka filmikow przeglądnął :p
Powodzienia w dalszym kęceniu materiałów :p

kanał : https://www.youtube.com/channel/UCJx0q73...DZIbfw5KEA
Odświeżam :)