ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Opłaca mi się to?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Wiem, że film nie ma za dużo wspólnego z zagrajmy w,ale chciałbym zobaczyć, czy mam jakieś szanse zaistnieć na yt,np przy pomocy tego typu filmów. Proszę was wszystkich o szczere zdanie. GDYBY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY DANIEM SUBA, LIKE itp. LINK DO KANAŁU https://www.youtube.com/channel/UC_PQLd9...hZWhlh1wHA

[Wideo: http://youtu.be/CP8iIV90b20]
Takich sklejek jest tyle, że głowa mała. Tu nie ma nic twojej twórczości, więc szanse jak to określiłeś "na zaistnienie" masz mniejsze niż zero.
Tianse obyś nie miał racji bo jeśli chodzi o let's playe to średnio mi to wychodzi :/
No ale on ma rację. Żeby to jeszcze trzymało poziom. Ale prac na Twoim poziomie i lepszym jest masa: https://www.youtube.com/results?search_q...ic+montage
Arno, mi nagrywanie gier również nie wychodzi i nadaję się do tego jak słoń do latania, ale to nie oznacza, że to koniec i do niczego się człowiek nie nadaje :) Możesz nagrywać różne rzeczy, vlogi, wywiady, zawody, konferencje itd. Na nagrywaniu gier świat się nie kończy i jeżeli nie nadajesz się do tego, to szukaj siebie w innej formie nagrywania :)
Tianse, kiedyś miałem na kanale serię z recenzowania kostek rubika, ale wyszła tak lamersko, że również usunąłem. Dziś po raz kolejny spróbuje swoich sił z nagrywaniem a wynikami pracy się z wami podzielę ok ?
Jasne, z chęcią obejrzymy i pomożemy, jednak musisz liczyć się z tym, że czasem krytyka bywa tutaj ostra, lecz uzasadniona :) Tutaj nawet możesz założyć swój temat, gdzie przedstawisz nam swój kanał i będziesz na bieżąco informował o swoich filmach, a każdy tam będzie mógł umieścić opinię Twojego kanału:

http://letsplej.pl/f-102-wylegarnia

Tylko przed założeniem swojego tematu spójrz w regulamin wylęgarni ;)
Jestem w miarę odporny na krytykę. Tianse dzięki za sugestię zaraz nawet założę taki temat :)
Arno25 napisał(a):Jestem w miarę odporny na krytykę.

To wielka szkoda ;/

BTW.

Wymyśl coś oryginalnego.
Sebon chodzi mi o to, że jeśli ktoś mnie krytykuje biorę jego słowa pod uwagę i staram się dążyć w tym kierunku, a nie obrażam i robię to co mi się wydaje, że tylko to jest dobre. Nie, że nie działa na mnie żadna krytyka. A nowy filmik jest już na kanale sprawdź w wylęgarni ;)