ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Upewnienie się.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich ! :D

Piszę tutaj do was z pytaniem, właśnie wymyśliłem pomysł na nagrywanie. Ciekawostki o kreskówkach, myślę, że tego nie było, lub jest baardzo mało. Mam odnośnie tej serii do was pytanie, czy ten pomysł jest dobry jak dla was? Oczywiście ja tego nie przestanę robić, ponieważ mi się to podoba, lecz chciałbym usłyszeć wasze opinie. Podsyłam tutaj filmik i jak możecie to napiszcie mi co mogę zmienić itd.

https://www.youtube.com/watch?v=beCJBNqGyXw
Seria jak najbardziej ok.
Po jakims czasie zainwestuj w lepszy majk i bedzie po prostu mega!
Przyjmie sie zapewne, ale musisz troche poczekac. =))
Tak wiem, wiem. Mikrofon planuję zmienić na Samson Go Mic, lub Samson C01u lecz zależy to od tego, czy tak jak mówisz seria wypali. Pomysł także uważam za całkiem spoko :). Dzięki za odpowiedź.
Oprócz tego ,że nic nie zrozumiałem bo nic nie słychać to obrazki fajne.Pytanie czy to kopia innego filmu zza granicy czy treści wyszukiwane skrzętnie na stronach.

BTW. Dać ciekawostki o Simsonach a nie wstawić 9/11 to trochę słabo.
Nie, treści wyszukiwałem sam i wybierałem najciekawsze. :)
Według mnie pomysł fajny, ale pozostaje kwestia wykonania. Nawet najlepszy pomysł, ale słabo wykonany nie ma szans. Na pewno musi mieć to postać vloga z elementami kreskówek. Wszystkie tańsze wersje typu audiolog są dziś po prostu mało atrakcyjne (a bynajmniej większość).
Tianse, zamieściłem wyżej link do tego, więc jak chcesz to sprawdź jak to jest wykonane.
Wiem, widziałem. Dlatego dodałem, że według mnie to na pewno musi mieć postać vloga :)
Bardzo ciekawy pomysł. Myślę, że wiele osób będzie zainteresowanych kanałem o takiej tematyce.
Obejrzałam Twój materiał i jedyne co mi nie pasuje to tempo mówienia (mówiłabym wolniej, żeby tekst był bardziej zrozumiały) oraz powtarzające się obrazki/filmy niemające większego związku z przekazywaną przez Ciebie informacją (ciekawostek nie jest dużo, więc myślę, że do każdej można dodać inny obrazek - taki, który nawiązywały do tego, o czym akurat mówisz). :)
Pomysł ciekawostek jest znany, nawet bardzo (chodzi o zagraniczny YT, nie wiem jak w PL, ale pewnie też już podłapali dawno) i nie jest to żadna nowość. Montaż jest schludny, chociaż muzyka mi przeszkadza. Dodaj trochę życia w to, co czytasz, bo to nie recytowanie wiersza na dwóję, a możliwość nagrania jednego słowa 1000 razy, aż dojdzie do perfekcji. Trochę więcej dynamiki do filmu i będzie OK. Uważaj na hejtujących za brak mutacji barbarzyńców.
Stron: 1 2