ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: LIKWIDATORZY! - Czarnobyl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Po sukcesie pierwszego filmu tego typu opowiadającego o Czarnobylu, postanowiłem opowiedzieć o czymś nietypowym, a jednak ważnym i myślę, że wartym przekazania dalej. Pozdrawiam i liczę na opinie tutaj jak i pod samym filmem.Cool
ZSRR zawsze zapominało o ludziach, którzy zrobili kawał dobrej roboty, a często ludzie ci zostali skazywani. Bardzo fajny film szczególnie dla ludzi, którzy mało znają historię. Ciekawe jest to, że ci ludzie sprzęt pozostawili, bo bali się promieniowania, a cenne rzeczy np. karty kredytowe i forse zabrali.
Hehe ;) dzięki wielkie za dobre słowa, a co do tego, że zostawiali skażone rzeczy oprócz kosztowności to prawda.
O tym będę opowiadał już w innym materiale, ale jako taki smaczek mogę dodać, że wiele osób ( Likwidatorów )
świetnie znając wiele terenów skażonych, wracali po całej akcji i szukali wcześniej poukrywanych kosztowności.
Ci ludzie automatycznie awansowali do rangi S.T.A.L.K.E.R.Ó.W. A jak wiadomo dla pewnej większości byli to zwykli rabusie i przemytnicy.

Pozdrawiam!
Jeszcze mam takie śmieszne skojarzenie, odnośnie twojego loga (wagonu z napisem kurde). To kojarzy się wg. mnie z serialem Świat Według Kiepskich.
Hehe :) Samo słowo Kurde ma takie małe nawiązanie właśnie do Ferdka z Kiepskich ;), Ale głównie dlatego użyłem tego słowa jako drugi człon, ponieważ sam lubię to słowo, fajnie brzmi, często je wymawiam i co najważniejsze potrzebowałem jakiegoś słowa bo w wielu miejscach samo słowo "WAGON" ( MOJA KSYWA ) Jest już zajęte.
Film bardzo fajny lecz miło by było jak byś osobiście zdał relację z Czarnobyla :P
O widzisz :D W tym roku miałem być w Czarnobylu i już nawet kasiorka na to była, ale dzidzia mi się urodziła ;) i aktualnie nie mam jak tam pojechać.
Z tego co mówisz i piszesz, to ci Likwidatorzy byli Stalkerami, więc grając w stalkera mogę się poczuć jak likwidator :D hehe... Dobra nazwa POZDRAWIAM!
Dzięki xD No i dobrze mówisz.