ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Let's Play: Diablo 3 #1 (Shaman)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zaczynamy przygodę z Diablo 3. Czy warto było czekać 12 lat?
Hype na Diablo 3 objawiający się beznadziejnymi widełkami ze źle odszumionym audio i źle wyreenderowanym obrazem ogłaszam za rozpoczęty.
Jakże miło czytać tak sympatyczne komentarze anonimowych hejterów ^^ Co do dźwięku się zgadzam, nie jest on najwyższej jakości, ale naprawdę ciężko jest odszumić dźwięk ze słabego mikrofonu (wiem, wiem muszę zainwestować w coś lepszego). Co do obrazu, wyrednerowany jest on dobrze. Problem polega na tym, że nie pozsiadam panoramicznego monitoru ( o litosci! ) i ciężko mi się gra na tym sztucznym 16:9 co można ustawić w grze. Niemniej chciało ci się wytknąć moje błedy, nad którymi będę starał się popracować (jakos od 3 odcinka, bo 2 juz w drodze ;p) i doceniam to. Pozdrawiam.

P.S
Hej jestem początkujący no nie? Trochę wyrozumiałóści ^^
Jednakże graj na ustawieniu 16:9. Ja na takim gram i da się.
No myślę, że masz rację. Rzeczywiście te paski po bokach nieco przeszkadzają. ;/
Anonimowy Hejter? Czy mógłbyś podać mi definicje hejtera, czy rzuciłeś to słówko jak każdy stulej, który nie potrafi znieść tego, że ktoś mówi źle na temat jego widełka?
Zobacz sobie Tagi Formatowania
Filmik rzeczywiście słaby, szczególnie, że robienie let's play'a z diablo ma mało sensu, bo conajwyżej dla widza mogą być interesujący bossowie i niektóre elitarne stwory.

Jakoś audio średnia, a wideo przy ustawionym HD, wygląda tak jak powinno wyglądać ustawione na 480p..
Jasna sprawa. Dopiero zaczynam, więc nie ma co się dziwić, że nie są to narazie filmy najwyższych lotów. Wan1mas nie chcę cię tutaj obrażać ani nic po prostu jakoś to słówko mi do ciebie pasuje po przeczytaniu kilkunastu twoich komentarzy, które w większości były negatywne, a wręcz podcinające skrzydła początkującym... No nieważne co do słabości mojego video jak najbardziej się zgadzam i będę się starał to porawić. DymoPL dziękuję za link- na pewno się przyda.
Czyli uwaga uwaga, hejter to osoba piszące komentarze negatywne? Oh querve, nie podoba mi się widełko - jestem hejterem! Buehehe, bez kitu, im więcej nie ogarów przychodzi na tą szmatubę, tym bardziej są zabawni. Jestem ciekaw, czy dochodzi do ciebie myśl tego że komuś może nie podobać się twoja twórczość, no ale przecież nie może, bo jesteś zajebisty, a każdy komu się nie podoba to troll, gimbus, hejter itd? Żałość mnie wypełnia kiedy widzę takie idiotyczne nastawienie.
Stron: 1 2 3