ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: 10 FAKTÓW O MNIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka, dzisiaj startuje z nowym kanałem vlogowym, w wolnej chwili oceńcie pierwszy materiał:)
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=8yiNWSa6-J8]
Jakieś sugestie dotyczące materiału? :)
Widze że dodawanie materiałów na forum mija się z celem.. zamiast konstruktywnej krytyki zgarnąłem 7 hejtów pod filmikiem, nie no dzieki ;)
No chłopie, kogo obchodzi że nie lubisz ogórków kiszonych. Jak zgarniesz publikę i ludzie sami Cię o to zapytają, to wtedy możesz robić takie filmy :P
Jesteś śmieszny i tyle... Ale w tym negatywnym znaczeniu. Co kogo obchodzi co ty tam lubisz? Równie dobrze do sąsiada można iść i go wypytać.
Suche żarty, gadanie o niczym, a na to mogą sobie pozwolić tylko znani vlogerzy.
Wyglądasz jak gwizdek i zachowujesz się jak gówniarz, więc wątpię by znalazła się chociażby jedna osoba, która wytrzymała oglądając ten filmik przez chociaż 2 minuty.

Musisz popracować nad tym co chcesz przekazać ludziom i zrobić tak by przestali patrzeć, a zaczęli słuchać...
Takie jest moje zdanie, a jak chciałeś konstruktywną opinie to masz, ale nie płakaj teraz, że ktoś był niemiły.

Widać, że udajesz, mutujesz na siłę głos i jesteś nudny jak flaki z olejem.
Zaczynaj robić filmy o czymś istotnym, ciekawym, o czymś czego ludzie chcą słuchać...
Może jakieś recenzje? opinie? coś wartego uwagi? polityka, sport, historia?
Wychaczysz może odbiorców i dopiero wtedy będą ci zadawać pytania, a ty będziesz mógł pozwolić sobie na zbędne pierdzielenie przed kamerą.


Pozdrawiam! I pamiętaj, że każdy post tutaj to odświeżanie twojego filmu na stronie, i nie proś się sam, nie pisz posta pod postem bo dostaniesz warna, a ludzie są uczuleni na sztuczne podtrzymywanie filmu. Ktoś będzie chciał to ci skomentuje i tyle... Sam się sobie dziwie, że tutaj napisałem.
Wagon, co oznacza sformułowanie "wyglądasz jak gwizdek"? Nie uważasz, że śmieszne w negatywnym znaczeniu jest wytykanie czyjegoś wyglądu? Oraz to, że konstruktywna opinia to taka która wytyka błędy i zarazem zalety, po której przeczytaniu autor dostaje uwagi nad którymi może pomyśleć i dzięki nim dopracować swoje filmy? Opinia nie polega na krytyce. Chłopak przynajmniej coś ze sobą robi, ma hobby i je realizuje, a nie siedzi pod blokiem z dresiarzami i pije piwo lub wpada na tak arcymistrzowskie pomysły jak ten: http://letsplej.pl/t-61682-gdzie-kupic-1...ne-zdjecie

Dla mnie sama tematyka filmu nie jest ciekawa ze względu na to, iż wysłuchanie takich informacji mi nic nie daje. Mógłbym równie dobrze posłuchać o swoim sąsiedzie, sprzedawcy w biedronce, prezesie firmy, inżynierze w zakładzie samochodowym czy sprzątaczce w szkole. Nie ważne o kim bym słuchał, to mi to nic nie daje. Ciekawie takich rzeczy się słucha, jeśli mówcę się zna, lubi, utożsamia z nim lub jest się jego widzem. Tu też popieram zdanie, że takie filmy są dobre, ale u dużych yt'berów, gdyż po prostu o nich ludzie chcą słuchać takich rzeczy. Jednak, mimo iż mi obejrzenie tego filmu nic nie daje, nie zwiększa mojej wiedzy, nie zobaczyłem nic ciekawego, niczego się nie dowiedziałem, to ze względu na falę hejtów postanowiłem go obejrzeć, ale nie po to, aby hejtować, ale po to aby móc się wypowiedzieć i napisać co myślę. Zatem uważam, że nie trafiłeś trochę z tematyką jak na pierwszy film. Fajnie, że napaliłeś się na vlogowanie i rób to, nie rezygnuj, nie poddawaj się, ale zacznij od rzeczy, które by mogły ludzi zainteresować. Przyciągnij ich do siebie, choć to jest akurat w dzisiejszych czasach bardzo, bardzo ciężkim zadaniem. Moim zdaniem popracuj też trochę nad jakością filmów, chociaż jak na pierwszy film to jest w zupełności dobrze. Mówisz, że jesteś informatykiem, więc z pewnością sobie poradzisz ze sprawami dotyczącymi obróbki i polepszania jakości, a gdybyś miał jakieś problemy i moja wiedza będzie wystarczająco duża aby pomóc, to zawsze możesz do mnie śmiało pisać. Ja w przeciwieństwie do wielu ludzi staram się zachęcać ludzi do nagrywania i nie tylko, gdyż do robienia czegokolwiek. Bardzo dobrze gdy młodzież coś robi :) W Twoim filmie raził mnie w oczy jeszcze jeden aspekt - namawianie do subskrypcji. Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś mnie do czegoś namawia, to musi być to słabe, kijowe, lipne, do dupy i słabej jakości, gdyż jak da się zauważyć, do czegoś dobrego nie trzeba ludzi namawiać. Przykładowo wchodzę do sklepu, a tam pełno reklam Superluxów i sprzedawcy je zachwalają pod niebiosa, przy czym np. Shure ma taki zbyt w Europie, że nikt nie musi nikogo namawiać do kupna produktów tej marki. Z mikrofonami bardzo dużo reklamuje się przykładowo firmę Boya i Azden (mówię o całej Europie, w Polsce czasem takich reklam nie ma) i dosłownie wpychają to na każdym kroku, a przecież gdzie się w filmowaniu człowiek nie obróci to Sennheiser i nikt tego nie reklamuje. W aparatach oprócz Nikona i Olympusa ostatnio nie widziałem żadnych reklam. A dlaczego? Bo to zwykły kit, na który trzeba ludzi namówić i im to wcisnąć. Także takie namawianie jest przez coraz większa grupę ludzi odbierane strasznie negatywnie. Możesz to zaproponować, poprosić, przypomnieć o możliwości subskrypcji, zareklamować w jakiś sposób, ale nie namawiać w tak nachalny sposób, gdyż to naprawdę nie jest dobre. Nie rezygnuj z nagrywania, mam nadzieję, że cokolwiek z mojej wypowiedzi okaże Ci się przydatne :)
No i takie wypowiedzi mnie satysfakcjonują, krytyka bo krytyka ale przynajmniej wiem co poprawić, czego na ten moment nie robic. Tianse, co do polepszenia jakości. Mógłbyś to jakoś bardziej rozwinąć na pw? :)
Widać, że się starasz. Liczy się pierwsze wrażenie a moim pierwszym wrażeniem co do tego filmiku było to, że mówisz półtonem jakby ktoś miał Cię podsłuchiwać - to się rzuciło w oczy. Ponad to zacząłbym od jakiegoś konkretnego materiału, bo tego typu filmiki robi się jak ma się już jakąś widownię. Powodzonka życzę.
Też mi się właśnie tak wydaje,no cóż :) Popracuje jeszcze troche nad swoimi materiałami ale dzieki