ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Poradnik YouTubera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam serdecznie, od jakiegoś czasu nagrywam Let's Pleje, a oprócz tego zacząłem tworzyć poradniki dla nowych YouTuberów! Poradników jest aktualnie 5, natomiast 6 już jest w drodze ;) Zaczęliśmy oczywiście od tego co nagrywać, natomiast w dalszych odcinkach przechodzę już do samego nagrywania wideo/audio, synchronizacji i grafik. W następnym odcinku (6listopada g.16.00) pokaże jak tworzyć animacje typu "daj like", adresy profili itp. od podstaw! 

Jeśli jesteś początkujący lub chciałbyś się dowiedzieć być może czegoś więcej to zapraszam na kanał! Pozdrawiam serdecznie!

Playlista: Tutaj!
Szukałem filmów o takiej tematyce i nagle boom! Znalazłem Ciebie :)
Tworzysz poradnik dla youtuberów mając marne 160 widzów xD GG WP
Nie bardzo widzę związek między moją ilością widzów, a zagadnieniami stricte technicznymi, które poruszam... Czy tworzenie intra lub animacji różni się czymś u mnie, a u Ytubera ze 100tyś . widzów?
Newenter, on nie mówi jak się wybić, jak zdobywać widzów i w ogóle co zrobić, żeby mieć tyle subów co Wardęga, mając samemu mało subów, tylko zrobił poradnik stricte dla osób, które pierwszy raz pomyślały sobie "ooo, a co to ten yt, może bym założył swój kanał?". Wówczas ktoś, kto stworzy swoje konto na yt pierwszy raz w życiu, będzie zainteresowany takim filmem, tym bardziej technicznymi sprawami, typu jak tworzyć filmy, jak je obrabiać itd. Druga sprawa to taka, że poradników na ten temat jest mnóstwo, ale... każdy nagrywa co chce. Moim zdaniem jeśli facet omawia aspekty techniczne to jego wiedza w tym temacie nie zależy od liczby subskrypcji, więc to nie ważne czy ma 1 suba czy 1mln subów. Być może wybrał złe miejsce na publikacje filmu, ponieważ tutaj głównie są osoby posiadające swoje kanały w jakimś tam stopniu zaawansowania, więc wszyscy znają takie podstawy... chyba wszyscy ;) Chłop wziął, nagrał film, nic złego w nim nie powiedział, złych intencji nie miał, chce coś dać od siebie, a to trzeba doceniać, nie krytykować. Wolę już takie filmy, niż "super nowa seria" z gry, którą na yt wstawiło już 3 miliony użytkowników :P
@up

No dobra mój błąd, ale i tak tworzenie takich rzeczy mija się z celem :P
Całkiem możliwe, z racji tego, że jest tego całe mnóstwo i jeszcze trochę na YT, jednak nie ma co kogo krytykować za to co tworzy, jeśli nie robi tego fatalnie ;)
Ciekawa seria, na pewno komuś pomoże :D
Mi żaden taki filmik nie nauczył sam wszystko robiłem.Na początku były wielkie błędy choć teraz także się zdarzają.Wcześniej że tak powiem zgapiłem wszystko od innych i naśladowałem większych youtuberów teraz się zmieniło to wszystko i jestem sobą.Wymyśliłem własny styl nagrywania i ludzie muszą to zaakceptować.:D
++++++ :DDD
Stron: 1 2