ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Minecraft nagrywanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Pisze z pytaniem odnośnie minecraft. Chciałbym się was zapytać czy nagrywając minrcrafta można zdbyć jakąś garstkę widzów .
Dzięki za odp.
Chcesz nagrywać tylko po to, aby zyskać widzów? Spłoń kur wa
@up Ale z kulturą troszkę. Czy on napisał coś w stylu ,,siema k*rwy, hce nagrywaci mninenairt czy zbondendem tym trohe widzuf ?? ?? ??", tylko zadał pytanie, na które można odpowiedzieć bez frustracji.

@topic Zdobędziesz widzów nagrywając cokolwiek.
no tak lepiej tolerować takie gówno, które setny raz pyta o to samo
ZomboidArea napisał(a):Chcesz nagrywać tylko po to, aby zyskać widzów?

A to coś w tym dziwnego?
Nie zdobędziesz. Minceraft jest 'martwy'. Pamiętasz BlackPich'a ? Wiesz ile ma odsłon ? 600-1000 na filmach z minecraftem a ludzie oglądają go tylko dla sentymentu. Odpuść sobie
adasaleks napisał(a):
ZomboidArea napisał(a):Chcesz nagrywać tylko po to, aby zyskać widzów?

A to coś w tym dziwnego?

Wszystko. Nagrywa się po to, bo masz coś ciekawego do przekazania i unikalnego na swój sposób, znasz się na czymś i chcesz, aby większa grupa osób się o tym dowiedziała, a nie ku rwa dlatego, bo chcesz mieć jebaną armie zombie, która będzie ci klikała w reklamy i wchodziła w dupe gdy poprosisz o łapki srapki
Jest tyle znakomitych i fajnych gier które można w naprawdę fajny sposób przedstawić a ty akurat wybierasz minecrafta który wiadomo jak będzie wyglądał "Witajcie, dzisiaj będziemy kopać dirta" i przez 30 minut będziesz pokazywał jak machasz kwadratową łapką do kwadratowego klocka, to nie jest fajne. Nie mówię, że Minecraft jest złą grą, wręcz przeciwnie, uważam, że to naprawdę świetny tytuł który buduje wyobraźnię tych starszych jak i młodszych widzów, można w bardzo fajny sposób przedstawić, popatrz chociażby na takiego youtubera jak Droll, który stworzył jakąś tam fabułę dla dzieciaków i wychodzi mu to nadzwyczaj dobrze. Jeżeli masz zamiar przedstawiać minecrafta jak napisałem wcześniej, to poważnie, daruj sobie i spróbuj z czymś innym.
Szczerze to coraz więcej ludzi traktuje youtube jako sposób dorobienia sobie lub zyskania fejmu. Powstają takie raki jak Naruciak, które nie przekazują nic wartościowego. Podobnie jak wspomniał @ZomboidArea skłaniam się ku "staremy jutubowi", gdzie ludzie nagrywali w pierwszej kolejności dla funu, pasji, aby coś wartościowego przekazać, nauczyć czegoś, podzielić się przemyśleniami a nie tworzyć plany, myśleć, jak tu się wbić żeby to ktoś oglądał i robienie szajsu zamiast czegoś na czym się ktoś dobrze zna.

Nagrywasz jeżeli to czujesz i nagrywasz to co chcesz. Kiedyś Jobs powiedział, że "trzeba kochać to co się robi" bo wtedy napotykając różne przeciwności i tak będziesz szedł dalej i się nie poddasz bo to kochasz. "Kto chciałby ciągle dostawać od życia w kość i robić sobie masę wyrzeczeń gdyby tego nie kochał. Ktoś taki po prostu by odpuścił".

Moja wypowiedź przyda ci się nie tylko na youtube ale i w wielu innych sprawach. Pomyśl.