ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Zbiórka na film
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim, bardzo proszę o wsparcie mojej zbiórki. Otworzyłem ją, ponieważ chcę zorganizować budżet na nagranie krótkometrażowego filmu. Film ten posłuży mi później za materiał rekrutacyjny do szkoły filmowej. Liczy się każdy grosz i każde udostępnienie.


PS: mam nadzieję, że mod tego nie usunie :3
Nie żeby coś, bo to moja indywidualna opinia, ale 1200zł to ty spokojnie zarobisz na budowie bez żadnego wykształcenia w miesiąc, aaa własnie są wakacje. Nawet sporo ponad te 1200zł byś zarobił. To sprawa samych pieniędzy, aaa w projekcie na PP.pl nie pokazałeś nic szczególnego. Mam na myśli fakt, że zrobiłeś masę gadania, zamiast nagrać jakieś kilka minut fajnych ujęć i zaprezentować swoje umiejętności. To trochę tak, jakby sportowiec zamiast pokazywania swoich umiejętności, nagrał film o tym, jak gada, że mu to i tamto jest potrzebne.

Nie zrozum mnie źle, ale zamiast pokazać co umiesz, pokazałeś... nic. Pogadałeś, zrobiłeś ujęcia z ręki, nie pokazałeś niczego, w co ja bym chciał wkładać swoje pieniądze. Ktoś, kto widzi ten projekt, nie ma pojęcia w co włoży pieniądze. Problem też w tym, że jakoś specjalnie też nie dajesz nic w zamian, za te pieniądze. W sensie, ja rozumiem, robisz film, ale co z tego ma reszta świata, a szczególnie darczyńcy?

Trzymam kciuki, możliwe, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która wpłaci jakieś pieniądze.
Nieustannie szukam pracy. Mieszkam w takim a nie innym mieście, że jest bardzo ciężko coś znaleźć na wakacje. Co innego, gdybym nie miał szkoły. Co do filmu, może i masz rację, ale już go nie mogę zmienić . Dzięki za szczerą opinię.
Tak konkretnie, to co ze sprzętu jest Ci potrzebne? Jeśli się nie mylę, to tego nie powiedziałeś?
Jest jeszcze opis na samej stronie projektu. Minimum toglowica manfrotto 502ah i monopod manfrotto action pro. Dzieki temu obraz będzie stabilny i drgania nie zakłóca impresji. Przy większej kwocie wypożyczyłbym c100
Na moje oko to będzie przerost formy nad treścią. Sama głowica statywu Ci stabilności nie zapewni. Dobrych ujęć też nie. Na moje oko chcesz wpakować kasę w coś, co bezpośrednio na jakość się nie przełoży.
Robiłem już ujęcia w taki sposób na kursie. Moim zdaniem to wystarczy. Można wykonywać bardzo płynne najazdy, prawie jak że slaidera, można też użyć monopodu tak jak statywu. Gimpal i glidecam odpadają, bo mój aparat nie poradzi sobie z autofocusem