ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Jak streamować na paru platformach na raz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może nie każdy o tym wie ale od dłuższego czasu można prowadzić swoje audycje na żywo na paru platformach na raz co skutecznie zwiększa zasięgi  :D.
Dzięki tej stronie/aplikacji możemy też odczytywać i kontrolować nasz chat.
Korzystanie ze strony jest dosyć łatwe ale na wszelki wszelki dam linka do mojego filmu na ten temat (w ciekawostce macie go przedpremierowo nie wiem czy kogoś to obchodzi ale spoko xd).
Zapraszam. 
Film:Strona: restream.io

Mam nadzieje że komuś pomogłem :3
Z jednej strony rzecz fajna i przydatna (jak mówiłeś zwiększa zasięg), jednak moim zdaniem na dłuższą metę uciążliwa i może zniechęcić do Ciebie wielu widzów. Dlaczego zapytasz... Chodzi o czat na różnych platformach. Jeśli odpowiadasz na komentarz Kowalskiego, który napisał na YT, widzowie z Twitcha nie mają pojęcia o czym mówisz. Pozdrawiasz widza Iksińskiego na Twichu, ludzie z YT myślą: "O kim on ku**a mówi?!". Możesz powiedzieć: "Ale ja czytam każdy komentarz/pytanie i dopiero odpowiadam". Bardzo fajnie, tylko życzę powodzenia gdy na jednej i na drugiej platformie będziesz miał po 100+ widzów. Już w tym momencie moim zdaniem będzie taki chaos, że jako streamer tego nie ogarniesz.
Nie wiem, może się mylę, może zaraz masa osób stwierdzi, że pierdziele farmazony, ale takie jest moje osobiste odczucie jeśli chodzi o streamowanie na kilku platformach jednocześnie.
Z jednej strony masz rację ale mi osobiście trudno zdecydować się na której platformie streamować.
Po za tym ja zawsze mówię że lajv jest na obu platformach.
Jeśli chodzi o platformę to zależy od contentu, który streamujesz. I od sposobu prowadzenia kanału. Jeśli są to gry popularne typu LoL, CS, PUBG, WoW itp. (czyt. topka z Twitcha) to właśnie na Twitch bym poszedł. Jeżeli gry mniej popularne, bardziej single to YT. No i pytanie czy jesteś tylko streamerem czy dogrywasz czasami gameplaye. To też ma znaczenie.
YouTube ostatnio trochę nawala, szczególnie dla młodych twórców, ale twierdzę, że to kwestia czasu aż wszystko znowu będzie dobrze.
Świetnie, przydadzą mi sie te cenne info. Dzięki za wątek.
Witor90 napisał(a):Świetnie, przydadzą mi sie te cenne info. Dzięki za wątek.

Nie ma za co :D
Lepsza alternatywa, można streamować na dlive, d.tube, facebook i inne.

https://www.youtube.com/watch?v=06p8gxOKZp4
Opcja fajna na pewno ale wydaje mi się że na dłuższą metę będzie uciążliwe
Dobrze wyjaśnione. Teraz będę mógł streamować też na youtube ;)