ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Dysk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
cześć od dłuższego czasu mam problem z dyskiem, niby działa wszystko ok ale czasami zaczyna się uruchamiać i wyłączać, cyka i strzela do tego czasami się zawiesza, zależało by mi na nim bo nagrania z frapsa dużo zajmują,  podłączałem go już bezpośrednio do płyty teraz siedzi w doku w na skrzyni i dalej to samo.
Panie dyski tanie i weź Pan sobie kup nowy. Szkoda nerwów na zastawianie się, chyba, że to powyżej 1TB.
500GB seagate czy jakoś tak, w sumie masz racje ale pierw musze kupić jakąś i7 i dobre ramy bo kurła moj Q9300 już daje znać że za dużo już :D
Paaaaaanie, frapsem pan nagrywasz? OBSa ściągnij.

A co do dysku, nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych?
no niby nie ma, co ma do tego program do nagrywania? ja nagrywam stare gry, poza tym jak używałem obsa to nawet nie było widac czy nagrywa czy nie O_o

stare gry frapsem z PCta co kiedys grałem, do konsol mam elgato <3
Jeżeli posiadasz odpowiednio kartę graficzną Nvidii możesz skorzystać z GeForce Experience do nagrywania rozgrywki. Inną opcją jest jeszcze nagrywanie z pomocą wbudowanego w system Windows 10 Game DVR.

Twoja wypowiedź sugeruje że posiadasz więcej niż 1 HDD a także opis problemu skłania do stwierdzenia że problemem może być uszkodzona głowica. Jednak jeżeli dysk wciąż działa poprawnie a jedynym problemem jest jego zawieszanie się podczas ładowania plików sugeruję defragmentację dysku.
Cykanie to znak defektu na głowicy. Dysk może pocykać jeszcze rok, a może zakończyć żywot jutro. Niezbadane są wyroki głowic HDD.

Kup Pan WD, odpuść sobie seagate.
Pawel4344 napisał(a):Twoja wypowiedź sugeruje że posiadasz więcej niż 1 HDD
1 ssd 120gb na system oraz 500 która działa i nie działa.
Tianse napisał(a):Cykanie to znak defektu na głowicy.
ehh i pomyśleć że dałem się tak wyruchać to już dysk wyciagniety z dekodera służył mi dłużej.
Tianse napisał(a):Kup Pan WD, odpuść sobie seagate.
Chyba tak zrobie ale dopiero po ulepszeniu kompa, ale kolejny SSD bo wkurzają już mnie te buczenia dysku. Ba.. nawet wiatrak z procka mnie juz denerwuje
Tianse napisał(a):Kup Pan WD, odpuść sobie seagate.

Autentyk. Mam dysk od WD i po 10 latach zero złych sektorów, a jakiekolwiek wskaźniki przez programy oceniają go na 100% health. Damn...
Ja mam już takich dysków kilka. Jak byłem młody to pierwszą sztukę nieświadomie kupiłem i działa do dziś. W kwestii HDD nawet nie patrzę na inne firmy.

Z ciekawości zapytam - jak wyglądają WD w SSD? Bo powiem szczerze, że jakieś 2-3 lata temu w tej sekcji jednak byli za konkurencją i wybrałem Cruciala. Podciągnęli się i dochodzą do takiego poziomu jaki osiągnęli przy HDD?
Stron: 1 2