ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: ZACHŁANNI YOUTUBERZY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. W tym odcinku przedstawię wam stan dzisiejszego youtuba, opowiem o osobach które go psują i w jaki sposób to robią. Youtuberzy okradają innych twórców, a nawet swoich widzów. Traktują ich jak zwykłe numerki obok guzika subskrypcji. Co sądzę na ten temat? Zapraszam do obejrzenia.
Dobrze że ktoś uświadamia ludzi.
Nie za bardzo rozumiem, o czym mówisz. Znaczy rozumiem, ale tak nie zgrabnie przeskakujesz z tematu losowań na kanały commentary a gdzieś pośrodku mówiłeś chyba o kanałach typu „1,2,3 go!” (To znaczy chyba). I ja to wiem, bo otarłem się o temat, ale z perspektywy kogoś, kto nie wie, o co chodzi mówisz niezrozumiale. Brzmisz jakbyś mówił ze spontana, a nie wiem, czy nie lepiej byłoby przygotować jakiś skrypt do odcinka. Poza tym fajnie by było, gdybyś przedstawił jakieś znalezione materiały, kanały, cokolwiek. W tej chwili twoje słowa są bez pokrycia. P.S. „W podobie do satyry, choć nie ma z nią wiele wspólnego”. To jest twoje zdanie, ale nie jest. To jest żart, ale nie jest. To twoje zdanie czy satyryczny występ? Chodzi mi o to, że to strasznie niespójne.
Muszę się zgodzić z przedmówcą/przedpiścą Chimera.

Po pierwsze - tematyka filmu jest ciekawa i bezsprzecznie zasługuje na uwagę. Tylko w tym właśnie jest problem. Ten film brzmi jak dłuższy komentarz pod filmem innego twórcy, post na fejsie albo mikroesej na forum a nie jak pełnokrwisty materiał video. Doceniam nierozwlekanie tematu, ale obawiam się, że tutaj coś się niedobrego stało.

O ile zdarzają się twórcy którzy powinni się nauczyć trzymać tematu, nie robić niepotrzebnych dygresji i unikać lania wody (być może nawet ja się niechlubnie do nich zaliczam) o tyle twój materiał wygląda jak przegięcie w drugą stronę. To mi bardziej przypomina trailer albo w ogóle treaser trailera do właściwego filmu. Ewentualnie niepotrzebnie przedłużoną zajawkę, którą niektórzy twórcy wrzucają w kilkunastu pierwszych sekundach, żeby przykuć uwagę widza do tematu filmu.

Twoje video nie ucierpiałoby gdybyś poszerzył jest o przykłady konkretnych patologii, które opisujesz, bo tak to na dobra sprawę film nic nie wnosi, nie wiadomo o co bądź o kogo dokładnie chodzi. Jeśli nie chcesz podawać konkretnych YTberów, żeby nie wywoływać niepotrzebnie dramy, to chwała ci za to, ale w takim wypadku powinieneś szerzej "rozpisać" się nad zdiagnozowaniem patologii, znaleźć na przykład powtarzające się elementy wspólne u patusów, wzorce zachowań po których przyszły widz mógłby się połapać, że ma do czynienia z cebulakami, żeby mógł ich unikać. Szczególnie, że jak się domyślam, kierujesz materiał do młodszych widzów, żeby nie dawali się naciągać. No ob starsi widzowie to raczej w mig ogarniają, że coś jest nie tak.

Mam nadzieję, że te uwagi zachęcą cię do nagrywania dłuższych, bardziej treściwych form.