ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Mikrofon do klawiatury mechanicznej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam klawiaturę mechaniczną - Razer Blackwidow i w końcu się zebrałem, aby kupić mikrofon, który pozwoli normalnie żyć osobą, z którymi rozmawiam. 

Tutaj pojawia się prośba do Was, czy jesteście w stanie doradzić mi sprzęt, który pomoże rozwiązać problem wyłapywania klawiatury?

Mikrofon będzie mi potrzebny głównie do rozmów przy grach, więc wiadomo, że mogą pojawić się jakieś krzyki i nie wykluczam w przyszłości nagrywania. Trochę się rozglądałem, ale w sumie do końca sam nie wiem na co mam patrzeć, aby rozwiązać swój problem i wyszło na to, że większość poleca Novox NC-1 Black USB.(btw. czym się rożni black USB od game USB?).

Dodatkowo fajnie, jakbyście podpowiedzieli mi jakiś statyw do tego. Budżet nie jest jakoś ograniczony, ale celuje w okolice 300-350zł, jestem człowiekiem, który woli dołożyć, ale mieć coś lepszego i na lata.

Oczywiście z góry chciałbym podziękować za poświęcony czas, jeżeli komuś będzie chciało się pomóc :)
Absolutnie odpadają mikrofony pojemnościowe, one wyłapią wszystko. Widzę 3 opcje: headset, mikrofon dynamiczny pokroju shure sm58, pg48 lub rode Podcaster, jednak wszystkie wykraczają poza budżet. Opcja 3 i ostatnia, kup używanego zooma h1 i Zalmana zm1. Będziesz miał spoko zestawik i do tego przenośny.
Lepiej zacznij myśleć w kontekstach: "klawiatura do mikrofonu", niż na odwrót. :)