ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: GRACZE SĄ TOKSYCZNI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. W tym filmie wypowiem się na temat graczy, czyli społeczności, do której sam należę. Każdy z was pewnie spotkał się z jakąś osobą toksyczną, która nie potrafi kontrolować swoich emocji i wylewa żale na czacie w grze. Dzisiaj o tej bardziej negatywnej stronie społeczności graczy .Liczę na to, że filmik przypadnie wam do gustu i dowiecie się czegoś nowego. Miłego oglądania! [Obrazek: 1f642.png]:)

[/url]
[url=https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DczvXQLD7qlM%26t%26fbclid%3DIwAR2MlPSVAoXOMfyoLHy18UHO0Xdz0IR5cUTIUk-Xs0BHU3gO4GkS9_vEzd8&h=AT3W1oVn48jOl7eBWDpvAI9tjRJMVTcxIO7LcAQeb8noC5ai1tYxJsB9Aftk2GVpOGhkJJ_q42vr0JyXZUXGvYw7eXy4QvVd_Yv91cdYRdwpCi3E5F-8S0RVgCFZJCWH8ZOEalcEcf_Unwt4x6qqfa0gqE6mxzjcCmlGQLvh]

Mam parę uwag, odnośnie tego filmu i w zasadzie to te uwagi niewiele się różnią od tych dotyczących poprzedniego.

Wybrałeś sobie interesujący temat na film... no i nie rozwinąłeś go za bardzo. Na dobrą sprawę kwestia toksyczności graczy to jest temat, rzeka i można o nim rozprawiać na setki sposobów, od kwestii zwykłej przyzwoitości, poprzez krytykę kulturową na aspektach psychologii tłumu skończywszy. Ty na dobrą sprawę nie wybrałeś żadnego z takich aspektów, to co przedstawiasz w filmie to sumie jest tylko takie ślizganie się po powierzchni problemu bez odniesienia się do jego istoty. Jeśli chcesz wiedzieć o czym dokładnie piszę, to kwestii toksycznych graczy pomocny może być dla ciebie film z takiego kanału który się nazywa Psycholożka, i tam jest jeden materiał który nazywa się Psychologia Hejtu i tam w dosyć wyczerpujący sposób autorka odnosi się do tej kwestii, myślę, że ten film mógłby posłużyć ci za dobrzy przykład do czego powinieneś dążyć, jeśli chodzi o treść, kiedy podejmujesz się tego rodzaju zagadnienia do opisania.

Znowu powtórzę to co wcześniej - polecam kręcić nieco dłuższe formy, umieszczać w nich przykłady, cytaty, materiały źródłowe itd. itp. Bo bez tego to znowu wyszedł nie film na poważny temat, ale zajawka filmu, trailer :-). Wkrótce w kinach.