ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Tematy które boicie się poruszać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
undefined
piniundze z partnera
Zmień tytuł na "tematy które boicie się poruszać" bo obecny jest trochę "nie po polskawemu". A wracając do tematu to tak jak kolega wyżej napisał jest ogólna mania trzymania swoich zarobków w ścisłej tajemnicy, w sumie nie do końca wiem czemu
To ja powiem Tobie Chmielu dlaczego. Ponieważ w naszym kraju (i nie tylko ale u nas zdarza się to zadziwiająco często) jest wielu ludzi zawistnych przykład ? Rock próbował tuszować swoje zarobki i jak mu się oberwało od takich osób ? A oni mieli wymówkę "to nie przez to że tyle zarabia tylko że oszukiwał ile ma" - tia jasne. Mamy w kraju tyle osób z syndromem psa ogrodnika że jest to przerażające wręcz. Jeden drugiego za przeproszeniem podp******* na policję od tak bo on coś ma a ja nie.
(16-08-2012, 00:28)Nocturne napisał(a): [ -> ]To ja powiem Tobie Chmielu dlaczego. Ponieważ w naszym kraju (i nie tylko ale u nas zdarza się to zadziwiająco często) jest wielu ludzi zawistnych przykład ? Rock próbował tuszować swoje zarobki i jak mu się oberwało od takich osób ? A oni mieli wymówkę "to nie przez to że tyle zarabia tylko że oszukiwał ile ma" - tia jasne. Mamy w kraju tyle osób z syndromem psa ogrodnika że jest to przerażające wręcz. Jeden drugiego za przeproszeniem podp******* na policję od tak bo on coś ma a ja nie.

?? Przepraszam, ale akurat z tego tematu nie chcę robić wycieczki na Rocka, bo ludzie sami nie wiedzą za co go jechali, jedni za to że zarabia, drudzy za to, że kłamie ile zarabia(co jest prawdą) trzeci za to, że kłamał, że Shogun kłamał i tak to się nakręcało:) Moja opinia na temat zarobków jest taka, jeśli twoi widzowie Cię oglądają, i już klikają w te reklamy i marnują te od 5 sekund do 1:30 na obejrzenie tej reklamy, to już chociaż bądź szczery wobec nich co do zarobków.

Iiiiiii wracając do tematu, ciężko jest znaleźć jakieś niesamowite tematy tabu na YT, niektórzy nie lubią rozmawiać o tym, że zachęcają swoich widzów do dawania łapek czy komentarzy czy subów...czy ja wiem czy takie zachowanie jest złe? Z jednej strony zdanie Buraka tutaj pasuje, że Ci mniejsi twórcy mają mniejsze szanse przebicia się, z drugiej zaś YT sam zachęca do takiego postępowania w Playbooku. Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku, taka jest ta nasza "polaczkowatość" że prosi ktoś o łapki, to go zgnoić, zaś na za zachodnim YT proszenie o łapki i suby to normalka i ludzie jakoś tego nie negują, albo ja jestem niewidomy.
Ja raczej nie mam takich tematów. Nie wiem czy można to nazwać odwagą czy głupotą,ale czego tu się bać? Moim skromnym zdaniem, każdy temat jest godny uwagi.
Nie powinno się poruszać tematów religijnych, bo zaraz jakaś stuleja katolicka wyjdzie, i zacznie się prężyć.

@Down P.S to prawda.
Także rozwody o tym czy Jan Pawlak Drógi jeba* małe dzieci możecie sobie darować

Troll_mode 1
I tak każdy wie, że tak
Troll_mode 0
(16-08-2012, 10:23)Thorn napisał(a): [ -> ]Nie powinno się poruszać tematów religijnych, bo zaraz jakaś stuleja katolicka wyjdzie, i zacznie się prężyć.

Zdajesz sobie sprawę, że ktoś może odebrać to co napisałeś jako obelgę, prawda? Wow2
Ale to prawda moherów, żydów, masonów nawet an YT nie brakuje więc poruszając kwestie religijne można tylko czekać na jakiegoś idiotę typu "Dzień Dobry jestem Grażynka Żarko tylko, ze na prawdę"
Stron: 1 2 3 4 5