Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower

Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower
Witam,
   Zacznę od przedstawienia swojej osoby. Jestem Adam mam aktualnie 20 lat i studiuję kierunek pielęgniarstwo. Pielęgniarz nie jest typowo męskim zawodem, ale od zawsze marzyłem o zawodzie który będzie przynosił mi satysfakcję. Tą satysfakcją jest pomoc i podtrzymywanie drugiego człowieka przy życiu, bo to najważniejsza wartość człowieka :)

   Jestem osobą pracowitą, ufną, spokojną i dążącą do osiągania postawionych celów. Sieć BluePower prowadziłem 2,5 roku, ale z powodu ciężkiej walki na 1 roku bylem zmuszony ograniczyć pielęgnowaniem się serwerami, ale beze mnie sieć została doprowadzona do ruiny. W ostateczności z bólem serca byłem zmuszony zamknąć sieć. Jednak z każdym dniem tęsknie i chciałbym po zaliczeniu 1 roku (najgorszego) odnowić sieć zaczynając od 1 serwera, który był popularny nie tylko w Polsce, ale i na świecie - Ghost Mode

Co to za tryb?

Youtuber Kifi
Youtuber YoshitoMayoshe
Youtuber PevorSR
Youtuber Forlify

Oraz wiele innych mniej znanych Youtuberów

Kogo Poszukuje?

1. Technik - Współwłaściciel

- Wiek +16
- Dobra znajomość silnika Sourcemod (umiejętność pisania/konfigurowania prostych pluginów)
- Umiejętność obsługi programu do FTP
- Umiejętność zarządzania
- Czas i chęci
* Umiejętność tworzenia stron www

Dodatkowe Informacje:

- Elastyczny czas pracy na serwerowni
- Dostęp do wszystkich danych sieci
- Prowadzenie jedynego takiego serwera w Polsce - Duchy
- Zwolnienie z miesięcznych składek sieci

2. Admini

- Wiek +16
- Kultura osobista
- Znajomość komend Sourcemod
- Miesięczna składka w wysokości 5zł + Prowizja z rodzaju płatności
- Czas i chęci (co najmniej 2h/dzień)

3. Youtuber Sieci

- Mutacja
- Mikrofon
- Kamera
- Umiejętność montowania i obróbki filmików
- Elastyczny czas pracy na sieci
- Prace bezgotówkowe - Możliwość wystawiania prac dla szerokiego zasięgu odbiorców

UWAGA, nagrania odbywałyby się na kanale https://www.youtube.com/channel/UCULYatA...CMakUoVxaw

4. Grafik

- Umiejętność tworzenia grafik
- Elastyczny czas pracy na sieci
- Prace bezgotówkowe - Możliwość wystawiania prac dla szerokiego zasięgu odbiorców

Przewidywane otwarcie: Lipiec/Sierpień 2018 rok

Zainteresowanych proszę o kontakt: STEAM
polubienia 0 +1
RE: Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower
Za darmo to mi się nie chce tego posta usuwać...
polubienia 0 +1
RE: Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower
2.8. W tytule wątku zakazuje się umieszczania emotikon
@edit poza tym nie widzę innych przeciwwskazań. Ja uważam że w życiu można wiele rzeczy robić z pasją w ramach hobby bez potrzeby wzbogacenia majątkowego i takiej osoby szukam. Dla przykładu co 3 miesiące oddaje krew nie dla celów zarobkowych (czekolad chociażby), ale dla mnie życie jest największą wartością i przynosi mi to radość :)
polubienia 0 +1
RE: Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower
AdamxD napisał(a):ale dla mnie życie jest największą wartością i przynosi mi to radość

Twój organizm codziennie unicestwia masę bakterii, bakterie to też istoty żywe. Oh, ty hipokryto...
polubienia 0 +1
RE: Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower
Każdy człowiek nosi około 5kg bakterii. Bakterie to najmniejsze żywe istoty na ziemi, które rozmnażają się przez podział w ekstremalnie szybkim tempie. Bez flory bakteryjnej w jelicie (escherichia coli) człowiek by był zmuszony cały czas siedzieć na muszli klozetowej.
jako ciekawostkę podam że najwięcej zakażeń dróg moczowych jest spowodowane właśnie tymi bakteriami :D oczywiście bardziej narażone na zakażenie są panie, ponieważ mają krótszą cewkę moczową (3-5cm). Natomiast mężczyźni aż 17,5-20cm więc proporcje trzeba przyznać są wielkie :)

UWAGA PORADA LEKARSKA:
Po antybiotykoterapii dróg moczowych warto iść do apteki/sklepu zielarskiego i zakupić 3 dowolne zioła o działaniu moczopędnym. Bakterie potrafią przejść do postaci przetrwalnikowych więc trzeba je przepłukać. Po co za 2 tygodnie znowu iść do urologa z tym samym problemem ;)

Jeszce mogę godzinę opowiadać o budowie,podziałach, wykrywaniu bakterii itd. ale już oszczędzę czytelników xD
polubienia 1 +1
RE: Rekrutacja na Youtubera sieci BluePower
Nadal można dołączać do tej sieci?
polubienia 0 +1
www