Wyniki: Czy grałeś w World Of Warcraft?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, na globalu 54.55%
Tak, na privie 36.36%
Nie 9.09%
Razem: 11 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

World Of Warcraft

120
World Of Warcraft
Hej:) Tak sobie przeglądałem forum i zajrzałem do tego działu, bardzo zdziwił mnie brak World of Warcraft więc otwiera ten temat do dyskusji nad grą:) Tytuł uznawany za króla mmo, aktywny od 2004 roku z wielomilionową rzeszą odbiorców. W mojej opinii robiąca się troszkę za prosta, ale nadal mająca swój niepowtarzalny klimat. IMO dzięki specyficznemu stylowi graficznemu nie zestarzałą się za bardzo, a i mechaniką jest rozbudowana. Do tego warto doliczyć wiele nieudolnych prób obalenia jej czy to pod postacią Guild Wars (którego również jestem wielkim fanem, a które chyba było największą konkurencją WoW'a) przez SWtoR które nie podołało i przeszło na F2P czy darmowe RunesOfMagic które ponoć przyciągnęło wielu graczy, a które umiera przez politykę i sposób pracy frogstera. Zapraszam do dyskusji PRZEDE WSZYSTKIM osoby grające na globalu, bo jak wiemy gra na globalu a na privie to dwa różne światy:)
0 +1
336
RE: World Of Warcraft
Nie grałem, ale mój kuzyn grał.. i szczerze po prostu mu się znudziło :-)
A ja swoje wyobrażenie World of Warcraft wykreowałem na odcinku South Parku zatytułowanym "Make Love Not Warcraft" :D do dziś jeden z moich ulubionych odcinków :-)
0 +1

www
10
RE: World Of Warcraft
Hej!

Gram w World of Warcraft praktycznie od początku (a nawet wcześniej :P) i nie mogę się zgodzić z tym, że robi się za prosta... Tak mówią Ci, którzy nie rajdują albo nie robią aren, bo to jest w tej grze największym wyzwaniem i nic się w tej kwestii nie zmienia od dawna :). Reszta 'contentu' jest coraz bardziej idiot-friendly, ale to logiczne, że trzeba dodawać do gry rzeczy, które wymagają mniej wysiłku i umiejętności, żeby przyciągnąć więcej niedzielnych graczy.

btw. Mój kanał jest w sporej większości poświęcony World of Warcraft - zapraszam serdecznie! :)
0 +1

1
RE: World Of Warcraft
WoW jak dla mnie traci z dodatku na dodatek swój urok . Gra jest aktualnie na patchu 5.0.x WoW jak dla mnie swoją szczytową formę miał na patchu 3.3.5 zaczynałem swoją przygodę z tą grą kiedy można było już zagrać w TBC , ale nie pamiętam tego za bardzo . Szczytowa forma WoWa jak dla mnie to WotLK , blizzard trochę przesadził z tą zabójczo szybko regeneracją many , mały kosztem czarów i ogólnie te mmo stało się jakość za łatwe , ale jak dla mnie jest cały czas królem ze względu na klimat i dobrą oprawę graficzną bez niej WoW nie był by tym czym teraz jest . Bardzo dobre MMO tylko trochę za łatwe .
0 +1

www
178
RE: World Of Warcraft
nephrenn ja też uważam że na raidach jest coraz bardziej trudniej... i nie moge powiedzieć że wow jest coraz gorszy bo po wyjściu MoP znacznie fajniej sie gra. co do patcha to jest jeden z lepszych jaki wyszedł takie jest moje zdanie. grałem od 2006-2009 i teraz wróciłem do gry jakoś pół roku temu? mniej więcej...

FOR THE HORDE
0 +1

www
0
RE: World Of Warcraft
Nephrenn bardzo fajny ten Twój kanał. Dzięki za podzielenie się!
0 +1