Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube - miejsce pracy

57
RE: Youtube - miejsce pracy
Dla mnie nie ma nic złego w tym, że są osoby na polskim youtube, które zarabiają dzięki swojemu kanałowi. To co pisaliście, że u nie których widać pociąg do pieniędzy i sztuczne reakcje. To tak zgodzę się widać (nie mówię o wyżej wymienionych osobach). Lecz skoro mi to przeszkadza to po prostu nie oglądam tej osoby. Skoro są osoby, którym się to podoba i chcą to oglądać. To ok nie widzę w tym nic złego.

Do całej sprawy podchodzicie troszkę nie marketingowo. Z jednej strony dobrze a z drugiej nie. Dobrze jeżeli nie chcecie zarabiać sporych pieniędzy a źle jeśli chcecie. Chodzi mi o to, że część z wyżej wypowiadających się ludzi napisała, że właśnie ludzie robią kiepskie filmiki, sztucznie się w nich śmieją itp... Ogólnie są sztuczni i nie naturalni przez co filmik w waszych oczach jest słaby/kiepski. No ok to załóżmy, że faktycznie tak jest. Tylko jeśli jest masa ludzi, która ogląda tego typu filmu. To czemu mamy ich odciąć od tej rozrywki? Skoro ludzie chcą oglądać takie filmiki to trzeba im je zapewnić i nie ma w tym nic złego. Ci youtuberzy o, których myślicie czytając ten post właśnie to robią. Zapełniają swoimi materiałami dziurę w rynku gdzie jest zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę. Zawsze trzeba pamiętać, że tylko ogromni producenci mogą kreować rynek (tak jak w przypadku tabletów. według mnie jest to sztuczna potrzeba wykreowana przez producentów. zrobili coś pomiędzy telefonem, laptopem. słabo się to coś sprzedawało więc kładą nacisk na reklamy aby wreszcie ten sprzęt sprzedawał się zadowalająco). W dużej mierze (większej) rynek kreowany jest przez konsumenta. Tak jest w przypadku YT (według mnie) dlatego te filmy, które wymieniacie mają po prostu wzięcie...

Dziękuje koniec zajęć można opuścić aulę.
0 +1

5
RE: Youtube - miejsce pracy
Jeśli zarabiać na YT to w uczciwy sposób Pozdro!
0 +1
www
1
RE: Youtube - miejsce pracy
Dla mnie najważniejsza jest jakość materiału. Jeśli koleś nie drze mordy, tylko robi dobre, merytoryczne filmy, dobrej jakości to nie ma dla mnie znaczenia czy robi to dla kasy czy nie.
Ale niestety najczęściej jest tak, że szybko wychodzi żądza kasy i materiały są słabe, robione na siłę itd.
0 +1

www