Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polskie networki

38
Polskie networki
Pewnie wielu z was ciekawiło jakie są polskie networki które dadzą wam partnerstwo YouTube. nie znam ich szczególnie dobrze, ale jeżeli czegoś więcej się dowiem to oczywiście dopiszę.
1.Agora/AgoraPro
-Zapewne każdy użytkownik tego forum jak i ten który interesuje się networkami YouTube słyszał o nich. Należą do nich m.in. Rock, wybuchajacebeczki, JJayJoker, tivolt2, Macfra84, itp.
Pełna lista: http://socialblade.com/youtube/network/Agora
http://socialblade.com/youtube/network/Agorapro
Kontakt: Podobno kontakt z nimi jest ściśle tajny, co według mnie jest zwykłą plotką i kłamstwem jednak najlepiej napisać do kogoś co ma od nich partnerstwo. Polecam do tych co mają jak najmniej widzów. Dlaczego ?
Ponieważ dostają one mało wiadomości co sprawi, że na pewno szybko wam odpisze.
Zarobki: Zarobki nie są szokujące i za dużo nikt o nich nie wie, ale obiło mi się o uszy, że dostajemy 50/50. O CPM nic mi nie wiadomo.
Wymagania: Kolejnym kłamstwem co ludzie piszą na tym forum (i na innych oczywiście też) jest to, że ludzi piszą, że trzeba mieć około 10k widzów i w ch*j wyświetleń. Nie. Gówno prawda. To dlaczego ci ludzi co mają od nich partnerstwo nie mają nawet 1k ? Albo kilka wyświetleń.
To by było na tyle. Nie będę mówić czy polecam czy nie bo później będziecie na mnie gadać.
2. Iricom
- Mało znana sieć w Polsce. Nie jest do końca Polska, ale ma swoją siedzibę w naszym kraju. Należą do nich m.in. Thebeeczka, Webshaketv, cybermarianpl (lol) i reszta zagranicznych użytkowników.
Pełna lista: http://socialblade.com/youtube/network/iricom
Kontakt: Kontakt jest w różnych językach. Jest też oczywiście Polski support.
Strona: http://iricom.ru/

To chyba wszystkie Polskie networki. Jak się czegoś nowego dowiem to na pewno dopiszę. Mam nadzieję, że docenicie moje starania.

Pozdrawiam, 05mateo10 :)
0 +1
4
RE: Polskie networki
Iricom to tzw. Pomarańczka, tam zarobki są niskie, nie warto się tam pchać, bo były, mogą być i będą problemy z kontami i supportem.
0 +1
38
RE: Polskie networki
(30-09-2012, 14:46)Simson napisał(a): Iricom to tzw. Pomarańczka, tam zarobki są niskie, nie warto się tam pchać, bo były, mogą być i będą problemy z kontami i supportem.
napiszę do nich jutro. może się czegoś więcej dowiem
0 +1
100
RE: Polskie networki
(30-09-2012, 14:43)05mateo10 napisał(a): To dlaczego ci ludzi co mają od nich partnerstwo nie mają nawet 1k ? Albo kilka wyświetleń.

O ile się nie mylę, SocialBlade wymienia w tej liście też tych, którzy wrzucają materiały należące do AgoryPro lub samej Agory, a sami nie są partnerami
0 +1

27
RE: Polskie networki
(30-09-2012, 21:31)XVoIR napisał(a): SocialBlade wymienia w tej liście też tych, którzy wrzucają materiały należące do AgoryPro lub samej Agory, a sami nie są partnerami

Dokładnie, tak samo jest z Iricom i innymi sieciami partnerskimi. Każdy, kto chociaż ma jedną reklamę nałożoną od jakiejś sieci w wyniku naruszenia praw autorskich, jest "zaclaimowany" przez nich.
0 +1
www
299
RE: Polskie networki
Na socialblade jest to napisane gdzieś. Ich system rozpoznaje "partnerstwo" po zaclaimowanych materiałach. Jak jakaś sieć twoje materiały zaclaimuje czyli uzna że ma do nich prawa to wtedy SB pomyśli, że do nich należysz;)
0 +1
www
38
RE: Polskie networki
znalazłem przed chwilą kontakt z agorą, prawdziwy. zaraz może dodam
0 +1