Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.

0
Video  Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
Siemanko dziubasy, mam pytanko.
Potrzebuje mikrofonu pojemnościowego do 200 zł. Dźwięk oczywiście powinien być w nim czysty oraz żeby była możliwość podłączenia go do USB.

Mikrofon będzie służył do nagrań głosu w Filmach.


Pozdrawiam i czekam na godziwe propozycje :)

Ajj!
0 +1

www
1
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
Powyżej Logitech Desktop Microphone USB nie ma nic do 200 zł. Do niedawna można było kupić Sinn7 mPod którego sam zamierzałem kupić, ale produkcja jest wstrzymana i możliwe, ale nie pewne że produkcja ruszy w styczniu następnego roku. Za około 250 zł jest Samson Go Mic mały, osiągami zbliżony do wyżej wymienionego Sinn'a i sam zamierzam go kupić. Z kolei odradzam Tobie Behringera C-1U, gdyż podobno potrafi ogłuchnąć po jakimś czasie użytkowania. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz.
Pozdrawiam Lajson
0 +1

0
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
Samson troszeczkę odstraszył mnie wyglądem przypominającym piórnik szkolny dlatego nie wiem co brać.
Może polecicie jakieś słuchawki z mikrofonem który zbliżeniowo jakość nagrywania jest podobna do sinn 7?
0 +1

www
15
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
Zapomnij o headsetach z dobrym mic'iem za 200zł. Nie ma szans. ; > Ja nic nie znalazłam za 400 więc nawet odpuść szukanie. Poprzeglądaj sklepy internetowe. Ludzie tutaj niedawno dawali linki do takowych. Pomimo wycofania sinn7 to na pewno jeszcze komuś na magazynie zostały pojedyncze sztuki.
0 +1
1
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
Ja również boję się że jest za mały, ale waży dosyć dużo jak na takie maleństwo. Mikro z słuchawkami to najgorsza rzecz jaka może być. O ile na Skype jest ok to już przy nagrywaniu jest do pupci.
Samson ma dodatkowy plus, gdyż posiada odsłuch bez opóźnień + możesz go umieścić normalnie na statywie. Jest on mały gdyż jest "dedykowany" dla osób nagrywających które dużo podróżują, dlatego również dostaje się do niego pokrowiec :)

(02-10-2012, 15:51)Unbelievable napisał(a): Zapomnij o headsetach z dobrym mic'iem za 200zł. Nie ma szans. ; > Ja nic nie znalazłam za 400 więc nawet odpuść szukanie. Poprzeglądaj sklepy internetowe. Ludzie tutaj niedawno dawali linki do takowych. Pomimo wycofania sinn7 to na pewno jeszcze komuś na magazynie zostały pojedyncze sztuki.

Szukałem i szukałem, nigdzie już nie ma. Wszystko zeszło ;/
0 +1

0
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
@up możesz do niego dać linka ( gdzie go można kupić )

I czy też dodają do niego statyw "( to na czym stoi )" ?
0 +1
www
0
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
0 +1

www
15
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
"MIKROFON WYMAGA ZASILANIA PHANTOM" Dodatkowe koszta.. wyjdzie pewnie wtedy w sumie lekko 300. Na twoim miejscu brałabym tego go mic'a. Ewentualnie jak ci się nie śpieszy poszukaj jakiś używanych.

Co do sinna. Znalazłam tamten temat. Post był z 24 września, ktoś pisał że dorwał sinna ale dziś na stronie widnieje już napis "niedostępny". Nie wiem sama. Może jakieś niewielkie sklepy internetowe coś by miały. Słabo wypozycjonowane w google tak że mało kto dotrze do nich ale to też automatycznie utrudnienie dla was. :s
0 +1
1
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
Samson stoi na swojej podstawce która może stać na biurku lub być doczepiona do monitora. Dobry będzie nawet zwykły tri-pod np. Monacor MS-12
Tutaj potwierdzenie moich słów. Wiadomość e-mail od sklepu djshop.pl
"Witam,
Niekoniecznie będzie możliwość zakupu tego mikrofonu - dopiero dzisiaj dostaliśmy informację, że mikrofon ten nie jest już produkowany.
Być może produkcja zostanie jeszcze wznowiona, ale to dopiero po nowym roku.
Czy mam wpisać rezerwację i dać znać za parę miesięcy, czy będą czy nie?

Jeżeli tak, to potrzebowałabym tylko imię, nazwisko i nr telefonu


pozdrawiam
Hania"
0 +1

90
RE: Mikrofon Pojemnościowy USB do 200 zł.
0 +1