Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zniwiarz15

3
Youtube-red  Zniwiarz15
Link do kanału: Zniwiarz15
Co nagrywasz: Zacząłem od MC, który wciąż jest na kanale. Ale również BF3, Sleeping Dogs, AC Revelations, Gish, Bastion i wiele innych (staram się przechodzić przeróżne gry po kolei. Było coś z lat dziecięcych, teraz coś nowszego ;) )
Osiągnięcia: Na chwilę obecną 722 widzów.
Wiek: 17 i dwie trzecie :)
Opis: Jestem graczem. Graczem z pasją, którą realizuję od dzieciństwa. Postanowiłem podzielić się nią z innymi. Moje materiały zawierają moje prawdziwe przeżycia, emocje których nie ukrywam podczas nagrywania. Zawsze staram się zawrzeć interesujący temat, by nie zapełniać odcinka tylko okrzykami radości czy pojedynczymi słowami.
1 +1

www
12
RE: Zniwiarz15
Świetny kanał. Praktycznie nie mam żadnych zastrzeżeń do niego. Jakość materiałów jest naprawdę dobra. Dodajesz muzykę do np. escape co jest bardzo dużym plusem. Brak szumów oraz ciekawy głos, który nie odpycha a wręcz zaprasza do oglądania filmów. Dodatkowo świetnie udaje ci się zaciekawić widza ciekawostkami o danej grze. Jest to ogromnym plusem, a uwierz nie każdy coś takiego stosuje. Nawet kilka tych gwiazd YouTube. Kanał godny polecenia no i zasłużone Twoje ponad 700 widzów. Gratulacje :)
Ogólna ocena: 8/10 (Tylko dlatego, że są nieliczne lepsze)
Pozdrawiam i Zapraszam na mój kanał YouTube :)

JBDark
0 +1

3
RE: Zniwiarz15
Dziękuję bardzo za konstruktywną opinię i dostrzeżenie najważniejszych rzeczy, które staram się przekazywać ;)
Oczywiście oblukam Twój kanał i napiszę jakieś przemyślenia ;)
0 +1

www