Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Call Of Duty

5
Youtube-red  Call Of Duty
Mam do pytanie do tych co sie znaja na rzeczy: Jak wiecie w Polsce nastala moda na MINECRAFT, i wszyscy z tego nagrywaja i to ogladaja. A co z tymi grami co sie w Polsce nie ciesza taka popularnoscia? Na przyklad Call Of Duty. I tu moje pytanie: Czy lepiej nagrywac komentarze do takich filmow w jezyku ANG, czy dalej w jezyku polskim?
0 +1

www
90
RE: Call Of Duty
Zależy czy kanał chceż prowadzić kanał po angielsku, czy polsku. Jedno jest pewne Call Of Duty jest kochane przez U.S.A, więc tam z tą grą osiągnąć można łatwiej jakiś mniejszy bądź większy "sukces". Chceż to nagrywaj po polsku, bo za góra rok sadze, że moda na minecrafta minie w większość osób, która grała tylko w minecrafta nie będzie miała co nagrywać.
1 +1
2
RE: Call Of Duty
Zależy jak dobrze posługujesz się angielskim. Nikt chyba nie chce kolejnej serii vide "Hexen Doom 3 Mod" pana Huberta "wyłączam komentarze i oceny i jest pięknie YEAH" Duchowicza vel VVitchavena.
Z drugiej strony ciężko będzie się przebić przez StonyAlony2ky, Joje czy inne Huśki. Ale jak najbardziej spróbuj.
0 +1

5
RE: Call Of Duty
Myslalem nad 2 kanalami, bo jak wiecie w PL jest 2 graczy co maja partnera i nagrywaja Call Of Duty. Mimo ich duzej ilosci filmow, liczba widzow i tak nie jest duza. Dam wam przyklad na moim znajomym: Zaczynal z Minecraftem jakis rok temu a teraz ma 50k widzow, a taki jeden w PL co nagrywam Call Of Duty 2 lata ma zaledwie 9/10k... I wiem ze moda na minecraft'a sie skonczy ale nie wiadomo na co puzniej bedzie moda, no ale trzeba probowac ;D I jeszcze jedno, ANG sobie dobrze radze bo nie mieszkam w PL wiec moze to jakos wyjdzie ;)
0 +1

www
3
RE: Call Of Duty
Za granicą jest się dużo trudniej wybić grami tam królują vlogi i showy (RayWilliamJonson itp.)
0 +1

0
RE: Call Of Duty
Musisz wybrać czy chcesz się wybić na zagranicznym czy polskim youtube wtedy też i język w filikach.
0 +1

339
RE: Call Of Duty
Jeśli nie mówisz dobrze po angielsku, albo kaleczysz go Pinglishem, czyli typowo polskim akcentem, a Twój zasób słownictwa nie wystarczy, by każdą myśl określić lub opisać w interesujący sposób - skup się na języku polskim :-)
0 +1

www
5
RE: Call Of Duty
wiem juz co zrobie ;) post do zamkniecia.
0 +1

www