Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mutacja

1
Mutacja
Ciekawi mnie jaka jest wasza opinia. Czy gdy ktoś nie przeszedł jeszcze mutacji ale gada z sensem, jego filmiki są bardzo dobrze renderowane , składane. Bo według mnie (sam nie przeszedłem jeszcze mutacji) jeżeli ktoś jest ogarniety jego filmiki przyjemnie się ogląda to zasługuje na suba ;)
1 +1
340
RE: Mutacja
Wszystko co dotychczas wymieniłeś to już kwestia gustu :-) jeśli ktoś piszczy do mikrofonu to faktycznie nie słucha się tego najlepiej, a to czy ktoś mówi ze sensem, ciekawie i ma dobre materiały to już kwestia głównie gustu. Dlatego, że jednej osobie mogą materiały podejść, a druga może uznać je za nudne, ponieważ woli oglądać coś innego.

PS. Nie zapominaj również o najważniejszej rzeczy - jeśli lubisz coś robić i robisz to dobrze - ludzie to docenią ;-)
1 +1

www
6
RE: Mutacja
Spring, ja mam trochę inne zdanie nić kaftann, bo nie każdego docenią, nawet jakbyś robił najlepsze materiały jakie możesz, zainteresować widza musi twoja osoba. Bo przeważnie widzowie nie subują YT'berów za względu na to w co gra. Przykładem jest np Von Zay i jego materiał z "happy Wheels" jak myje naczynia i łapki w górę też były, suby zapewne też się posypały, a to ze względu na jego osobę.

Co do mutacji, to jest to naprawdę duży problem, ponieważ przeważnie jak ktoś wejdzie na filmik(powiedzmy że twój), usłyszy piskliwy głos to zastopuje, da łapkę w dół i wyjdzie, przeważnie tak się dzieje, więc on nie zobaczy nawet tego że gadasz z sensem. Ale porada dla ciebie, jeżeli lubisz to robić to rób, być może znajdziesz swoje grono odbiorców którzy cię docenią. Pozdrawiam i życzę powodzenia w karierze YT'bowej :)
0 +1

0
RE: Mutacja
Moim zdaniem nawet jeśli będziesz gadał z sensem to ktoś mając na uwadze to że jesteś prawdopodobie od niego młodszy nie bedzie miał jakby takiego zaufania do informacji przekazywanych przec Ciebie. Nigdy się nie dowiesz jak nie spróbujesz.
A ten film Wonzia miał przekaz że z Happy Wheels zdobywa wielki grono odbiorców u tych mniej ogarniętych widzó, może stać się kolejny Minecraft na yt.
0 +1
6
RE: Mutacja
Dirio, ja wiem jaki przekaz miał ten film, tylko powiedz mi, czy jakby twórca tematu zrobił taki filmik to dostałby łapy w górę? Nie sądzę...
0 +1

0
RE: Mutacja
Kilka łapek od właściwych ludzi + własne comunity, tak.
0 +1
4
RE: Mutacja
Jeżeli mówi z sensem i jako tako nie bełkoce to nie ma dla mnie znaczenia czy przeszedł mutacje czy nie.
0 +1

www
1
RE: Mutacja
Jeśli mówisz z sensem i potrafisz zaciekawić widza to czemu nie !
0 +1

45
RE: Mutacja
ja jakos nie mam mutacji a ktos mnie jednak oglada xd
0 +1

2
RE: Mutacja
Jak dla mnie jeśli będzie chciał coś nagrywać i będzie wiedział jak to powinno być zazwyczaj dobrze.
0 +1
www