Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szanujmy Się

0
RE: Szanujmy Się
@Up Nie dziwię się że tego posta napisał ktoś kto nagrywa Mineclafta ^^
0 +1

548
RE: Szanujmy Się
Dr. napisał(a):Oczywiście jeśli wasz content jest dobry.

... gdy większość kanałów gamingowych praktycznie niczym się od siebie nie wyróżnia to nie dziwota, że nie umieją się wybić. Rojo robi polecanki i nie widziałem jakiegoś super przypływu subów u tych osób. Dlaczego? Bo te kanały niczym specjalnym się nie wyróżniały, taka prawda.
0 +1

70
RE: Szanujmy Się
(17-10-2012, 15:10)Bielak206 napisał(a): @Up Nie dziwię się że tego posta napisał ktoś kto nagrywa Mineclafta ^^

Nie nagrywam Minecrafta. Powiedz mi gdzie zobaczyłeś na moim kanale "Zagrajmy w Majnkraft #jedendwatrzyosiempienćdwadzieścia - budujemy domek z ziemi lol iksde". Nagrywam poradniki do modowania, czyli do Javy. To zupełnie co innego.
Kiedyś nagrywałem Minecrafta, KIEDYŚ.
Poza tym prowadzę też serię ze Skyrim (aktualnie przesyłam ją na nowo bo były błędy), poradniki do przeróżnych gier (to samo co ze Skyrim) i pare innych rzeczy. Minecrafta jest zaledwie cząstka.
0 +1

4
RE: Szanujmy Się
Ależ to kwestia tego, że obecnie za nagrywanie "zagrajmy w", zabierają się baaardzo młode osoby (nie podam granicy wieku, żeby mnie te osoby nie zjadły żywcem, pozostańmy przy tym, że są to MŁODE osoby), które myślą, że założą sobie kanał na yt, wrzucą dwa filmy, przyjdzie im milionpięćsetstodziewięćset widzów i będą tłukli nie wiadomo jaką kasę :D sad but true. Głównym celem takich osób, nie jest przyjemność z nagrywania i sam fakt, że mogą dać innym trochę rozrywki, w nudne wieczory, tylko chęć bycia superhiper rozpoznawalnym i możliwość pochwalenia się tym w szkole, bo to przecież takie modne i szpanerskie. Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich, ale większość osób, które piszą takie pw, właśnie taki cel mają przed sobą postawiony, bo jeśli ktoś lubi nagrywać dla własnej "chorej" satysfakcji i przyjemności, to nie zniży się do poziomu wiadomości tego typu.
0 +1
www
18
RE: Szanujmy Się
(18-10-2012, 11:40)Swatina napisał(a): które myślą, że założą sobie kanał na yt, wrzucą dwa filmy, przyjdzie im milionpięćsetstodziewięćset widzów i będą tłukli nie wiadomo jaką kasę :D sad but true.
Stąd też sto milionów tematów, które w jednym zdaniu ograniczają się do 'Mam 12 widzóff, czas na partnera!' (uogólnienie, jakby ktoś chciał się przyczepić)
Do cholery, świat się stacza, yt był z założenia portalem rozrywkowym w pewnym sensie a teraz mnóstwo osób ma taki tok myślenia: 'okej, mam kanał to najpierw partner a potem filmy', gdzie tu radość z hobby...? Nic dziwnego, że wtedy takich wiadomości jak w poście pierwszym mnoży się jak mrówek bo ktoś nie jest w stanie zebrać widzów w normalny, uczciwy sposób...
0 +1
70
RE: Szanujmy Się
(18-10-2012, 11:40)Swatina napisał(a): Głównym celem takich osób, nie jest przyjemność z nagrywania i sam fakt, że mogą dać innym trochę rozrywki, w nudne wieczory, tylko chęć bycia superhiper rozpoznawalnym i możliwość pochwalenia się tym w szkole, bo to przecież takie modne i szpanerskie.

Weź pod uwagę to, że niejeden 14-latek jest o wiele bardziej hmmm...powiedzmy "normalny" od wielu 20-latków.
Sam mam 13 lat, ale wierzę, że jeśli utrzymam jakiś poziom to przestanie mieć większe znaczenie.
Jeśli chodzi o to dlaczego robię filmy. Robię bo lubię, a jeśli przy tym mogę zapewnić komuś rozrywkę to bardzo mnie to cieszy.
A tak poza tematem to cieszę się, że dołączyłaś Swatinko :)
0 +1

4
RE: Szanujmy Się
(18-10-2012, 16:03)Dr. napisał(a): Weź pod uwagę to, że niejeden 14-latek jest o wiele bardziej hmmm...powiedzmy "normalny" od wielu 20-latków.

Prawda - dlatego nie podałam konkretnej grupy wiekowej :D owszem zdarzają się panowie powyżej 20 wiosen na koncie, o podejściu tak głupim, że nie ogarniam, ale niestety większość przypadków, o których mówiłam, to ta niższa granica wiekowa. Zwróć jednak uwagę, że podkreśliłam, iż nie wszyscy tacy są :)
0 +1
www
0
RE: Szanujmy Się
Nie każdy po prostu potrafi zrozumieć wypowiedzi innych, niektórzy piszą tutaj mając 500 widzów i nadal są mniej dojrzali niż taki 10 latek nagrywający tylko Minecrafta.
0 +1

118
RE: Szanujmy Się
To już jest wyższa liga dla mnie. Nie łatwo mi oceniać ludzi i czy ich zasubskrybuje, dlatego chwilowo subskrybuje, zeby poznać tą osobę.
0 +1