Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gothic 3 + Zmierzch Bogów

4
Gothic 3 + Zmierzch Bogów
Witam

pamiętam jak wyszedł Gothic 3 Zmierzch Bogów, od razu kupiłem tą grę i byłem nią zafascynowany. Moje wrażenia były jak najbardziej pozytywne. Proszę innych o wypowiadanie się na ten temat :)
0 +1
www
28
RE: Gothic 3 + Zmierzch Bogów
Sam gram w Gothic 3 i muszę powiedzieć, że gra jest tak wg mnie 6/10, bo minusów mam trochę:
-bugi (szukać bugfixa do tego trzeba)
-zdobywanie zaufania (że trzeba mieć określoną ilość pkt zaufania, mogli zrobić jeszcze ostateczny test, zanim byśmy mogli wbić do budynku, bądź miejsca zabronionego)
-monotonne zadania w stylu przynieś, zabij, pozamiataj (brakuje tu zadań z podobieństwa z Gothic 1, 2, gdzie trzeba było dwoić się i troić, by przejść zadanie)
0 +1

4
RE: Gothic 3 + Zmierzch Bogów
masz rację ale mi się podoba nawet z tym zaufaniem :) ale ta animacja nie całkiem np: Jak chce wejść OBOK budynki np na schody do góry na wieżę to i tak mi gada że nie mogę wejść do budynku.

Co do zadań to są bardzo monotonne np: idź po chleb (pół świata trzeba obejść) i moim zdaniem start jest nie ciekawy bo nowy gracz 1 raz gra w Gothica na starcie musi bić orki to nie wiem czy dosyć szybko połapie o co chodzi powinno być tak że najpierw fabuły troszkę a potem nalot orków oczywiście po krótkim tutorialu :) na szczęście ja wiedziałem co zrobić :P

Wiadomo kiedy wyjdzie dalsza część Gothica? Ja przyznam że od dawna nic nie słyszałem :) a przydało by się bo teraz tyle premier że szok ale Gothic że mógł by się pokazać
0 +1
www
28
RE: Gothic 3 + Zmierzch Bogów
Z tego co wiem, można już na Steamie lub w sklepach kupić Gothic 4 z dodatkiem Fall of Setarrif z tego co wiem.
0 +1

100
RE: Gothic 3 + Zmierzch Bogów
Gothic 3 - Zmierzch bugów
0 +1

4
RE: Gothic 3 + Zmierzch Bogów
Up dobre ;)

xD

Gothic 4 The Fall of Bugs
0 +1
www