Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iDMFMi

4
iDMFMi
Link do kanału: iDMFMi
Co nagrywasz:Let's Playe, pvp w różnych grach i postaram się zakupić lepszy komputer do nagrania gier które mi nie wejdę teraz np: BattleField 3.
Osiągnięcia:W tej chwili osiągnąłem kilka małych sukcesów ,którymi nie będę się chwalił :)
Wiek: Jeszcze 15 :)
Opis:

Forum to odkryłem/odwiedziłem dnia dzisiejszego czyli dnia 2011-11-04 z czego jestem zadowolony. Odkryłem wiele ciekawych informacji i mam nadzieję ,że ktoś inny również ode mnie uzyska takie informacje. Chciałbym przedstawić świeży Kanał w większości składający się z filmów o Metinie lecz w przyszłości będą jeszcze inne filmy się pojawiały :)

Serdecznie zapraszam
0 +1
www
16
RE: iDMFMi
Jedno słowo podzielone na sylaby mianowicie:
tra-ge-dia.

Jak zaczniesz nagrywać prawdziwe LP to się zgłoś... Bez oceny.
0 +1

www
16
RE: iDMFMi
No stary, bez jaj. Albo tworzysz coś konkretnego, albo nie. Mother of god.
0 +1

www
4
RE: iDMFMi
a teraz? jak oceniasz?
0 +1
www
100
RE: iDMFMi
Eh. Muszę oceniać? No dobra... Tło mi się nie podoba... Nie ma tutaj żadnego zagrajmy, wyłącznie z Metina 2 coś jest. Avatar też jest słaby. Nie mówiąc o tym, jakich masz widzów. Po kiego [...] polecasz siebie w swoich polecanych kanałach, i dlaczego polecasz takich jak np. pan JJJ czy też CockAlone2k. Nie rozumiem tego... Jedno słowo : WYJDŹ, i przyjdź jak coś sensownego nakręcisz.
0 +1

4
RE: iDMFMi
(13-11-2011, 13:39)XVoIR napisał(a): Eh. Muszę oceniać? No dobra... Tło mi się nie podoba... Nie ma tutaj żadnego zagrajmy, wyłącznie z Metina 2 coś jest. Avatar też jest słaby. Nie mówiąc o tym, jakich masz widzów. Po kiego [...] polecasz siebie w swoich polecanych kanałach, i dlaczego polecasz takich jak np. pan JJJ czy też CockAlone2k. Nie rozumiem tego... Jedno słowo : WYJDŹ, i przyjdź jak coś sensownego nakręcisz.


hahahahahha CockAlone2k hahahaahh Cock

a nie mogę? Zapełniam kanał
0 +1
www
11
RE: iDMFMi
Teraz może ja coś tu dołożę.
A więc, metin 2 już nie mogłeś na nic lepszego wpaść weź skończ to albo usuń i weź się za coś bardziej przykuwającego (normalnego) uwagę np. Zagrajmy w. Tło wykonane chyba w paincie. Polecane masz osoby które są sławne i już tego nie potrzebują. Masz HD ale nie masz panoramy.
Moja ocena 1/10 osoby oglądające twoje filmy tracą czas swojego jakże cennego życia.
0 +1

www
4
RE: iDMFMi
a teraz wytłumacz wszystko po kolei ;D

Jestem nowy to nie wiem, idę na żywioł a te filmy sa dla jaj bo jeszcze nie mam aż tak sprawnego kompa ale w styczniu może będę mieć kompa całkiem całkiem (Intel Core i5 16GB RAM itp itd) nawet mikrofon który ma CTSG mi nie doszedł więc kręcić nic prawie nie mogę bo bez głosu a mój stary to jakby trzeszcząca reklamówka :P Ale dziękuję za krytykę.

Co to za panorama :P
0 +1
www
11
RE: iDMFMi
Panorama to że nie masz tych czarnych prostokątów na filmie.
0 +1

www
46
RE: iDMFMi
Plusy:
Nie dostrzegam.

Minusy:
Filmiki nijakie, nie zainteresują zbyt dużej ilości osób.
Czarne paski po bokach filmów.
Męczący podkład muzyczny pod filmami.
Słaba jakość filmów samych w sobie.
Tło słabe.
Polecanie popularnych - po co? Ja rozumiem, że ktoś z nich mógł być inspiracją, ale wszyscy?
Polecanie samego siebie - po co?!
Niby filmiki krótkie, ale żaden mnie nie zainteresował na tyle, by obejrzeć do końca, włącznie z Texas Ranger Noob, który nawet nie jest zabawny.

1/10
0 +1