Zagrajmy w Call of Duty 2 (cz. 5) [film usunięty]

4
Zagrajmy w Call of Duty 2 (cz. 5) [film usunięty]
all of Duty 2 -- gra komputerowa z gatunku first-person shooter w realiach II wojny światowej, wyprodukowana przez amerykańskie studio Infinity Ward i wydana przez Activision. Jej premiera na komputery osobiste odbyła się 25 października 2005 roku, a na konsolę Xbox 360 -- 22 listopada 2005 roku. Jest to kontynuacja gry Call of Duty i druga część serii.
W Call of Duty 2 gracz wciela się w czterech żołnierzy: rosyjskiego szeregowca Wasilija Kozłowa, brytyjskiego sierżanta Johna Davisa, brytyjskiego czołgistę Davida Welsha i amerykańskiego kaprala Billa Taylora. Akcja gry toczy się w latach 1941-1945 i obejmuje między innymi walki o Stalingrad, bitwę pod El Alamein oraz operację Overlord. W stosunku do poprzedniej części serii wprowadzono zmiany takie jak unowocześniona oprawa graficzna, system leczenia poprzez odpoczynek i punktów kontrolnych.
Podobnie jak poprzednia gra z serii, Call of Duty 2 została pozytywnie przyjęta przez recenzentów. Chwalono intensywną rozgrywkę, większą niż w pierwowzorze swobodę działań i szczegółową oprawę graficzną, natomiast kontrowersje wzbudziły brutalność gry oraz zmiany w rozgrywce.
0 +1
6
RE: Zagrajmy w Call of Duty 2 (cz. 5)
Kurde właśnie nie dawno kupiłem ;/
i chciałem nagrać ;/
0 +1

18
RE: Zagrajmy w Call of Duty 2 (cz. 5)
@up
Nikt Ci nie zabroni nagrywać, tylko nie będziesz jedyny.


7,5/10, bo się jąkasz często.
0 +1