Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bartoszmaciej

0
bartoszmaciej
Link do kanału: BartoszMaciej

Co nagrywasz:
Kanał prowadzą bracia: Bartek(21l.) i Maciek(17l.).

Na kanale będą poradniki dotyczące PS3, gameplaye głównie z PS3 ale także ze starszych konsol sony oraz PC.

Zrezygnowałem z serii bo liczba wyświetleń jest bardzo mała, wrzucam bardziej jakieś gameplaye i mini recenzje gier. Serie gier wznowię jak będzie więcej widzów.

Od czasu do czasu będą wrzucane luźne gameplaye z Fify, BF3 lub gier wyścigowych.

Osiągnięcia: 61 widzów-ponad 40 tys wyświetleń filmów

Dodatkowe:Jeśli chodzi o nagrania gdzie widać moją twarz, to nie dorobiłem się jeszcze lepszej kamery i nagrywam aparatem. Staram się sam oglądać swoje filmy i wyszukiwać błędy które później naprawiam, czytam komentarze i jeśli ktoś potrzebuje pomocy związanej z PS3 to chętnie jej udzielam.

Zapraszam do oglądania i oceniania mojego kanału. suby mile widziane, zachęcą mnie do jeszcze owocniejszej pracy :)

Notatka od Jan Zbedny, 03-02-2014 19:29:

Nieaktywny kanał, przenoszę do archiwum, w razie powrotu i chęci przywrócenia tego tematu proszę zgłosić temat.

0 +1
35
RE: bartosz maciej
Zacznę od tła- jakieś źle dopasowane zdjęcie PS3 walnięte na środek, większość zasłonięta przez sam channel, dużo miejsca po bokach zostaje- beznadzieja, polecam zmienić.
Od razu zauważyłem, że mikrofon ci strasznie buczy, albo to wyedytować trzeba albo zakupić lepszy.
Poza tym powinieneś więcej mówić, bo słychać tylko buczenie.
Nie mam innych zastrzeżeń, fajnie, że jest HD i różna tematyka filmików, chociaż jak dla mnie samo to nie wystarczy.
0 +1

16
RE: bartosz maciej
Tak tak :)
Kolega dobrze mówi tło leci na mordeczkę. Wystarczy nawet w Gimp się chwile pobawić i może wyjść zaiste tło. :) Intro raczej ogólne do LP with Bartek. Jest dosyć DŁUGIE. Wystarczy 15 sekund i to zachęca jeszcze nie skleja się ta nuta z wideo. W RDR leci mikro, wystarczy kupić takie za 20 złotych minuta poprawek w audacity i macie piękny dźwięk, chyba że chcecie coś droższego polecam Logitech na usb. :)) Ogólnie też mało mówicie. Plusami na kanale jest różnorodność no i to że nagrywacie z konsoli. Przesyłacie filmy praktycznie codziennie no i to już jest połowa drogi do sukcesu.
W streszczeniu: Poprawcie szatę graficzną kanału, zmieńcie mikro i mówcie trochę więcej. No i to chyba tyle ;)
Pozdrawiam i liczę na rewanż w formie oceny mojego kanału :D
(Link w sygnaturze)
0 +1

www
3
RE: bartosz maciej
Okej , zacznijmy od tła ^^ , nwm co ale ps 3 na srodku pierdykniete , nwm co ma oznaczac ^^ , 2 rzecz to szumienie w mikrofonie , jest bardzo mocne na moich głosnikach ;p , okej dalej , nazwa kanału , hmm proponóje ja zmienić , + jest hd , ale paski po bokach jakoś nie pasuja ^^. kolejnym + jest róznorodność serii , jest ich kilka i bardzo dobrze , wiec na koniec zmien tło , mikrofon , sproboj naprawic paski ,to chyba na tyle .
0 +1
0
RE: bartosz maciej
mikrofon planuję kupić nowy, jednak w tym miesiącu kupiłem już risen 2 i preorder far cry3, więc ciężko z kasą trochę, jeśli chodzi o mój komentarz do gry to staram się mówić dużo ale nic nie gadam jak są dialogi, zeby osoba oglądająca mogła się wsłuchać w fabułę
0 +1
14
RE: bartosz maciej
Jakość obrazu dobra, dźwięku trochę gorsza, ale nie jest tragicznie. Trochę mało komentarza podczas gry, a jak już jest to często słabo go słychać.

Tło jest do wymiany i tutaj nie ma za bardzo co rozmyślać, gdyż jest strasznie niedopracowane.

Częstotliwość wrzucania filmów jest dobra, zróżnicowanie materiału też trzyma poziom.

Ogólnie po wymianie tła będzie zdecydowanie lepiej. No i więcej tego komentarza w filmach!

Pozdrawiam i zapraszam do mojego tematu :)
0 +1

0
RE: bartosz maciej
mam pytanie, wrzucam "letspleje" z Risen 2, jest to rpg jakby ktoś nie wiedział, czy długość odcinka - 1 godzina jest dobra czy za długa? jak wspominałem to rpg i krótszych odcinków nie opłaca się wrzucać
0 +1
12
RE: bartosz maciej
Ocenę wystawię na podstawie najnowszego filmu z Hitmana dodanego ok. godziny temu.
Audio jest strasznej jakości. Przez pierwsze 3 minuty burczenie, po trzech minutach "siema to let's play z hitmana i znowu brak komentarza i buczenie. Nie powinieneś przechodzić tutorialu na nagraniu. Jest to strasznie nudne, nic wtedy nie mówisz, bo jak sądzisz "Dajesz widzom wysłuchać dialogów". A co mnie obchodzi bot, który mówi podczas tutorialu? Przyszedłem obejrzeć zajebisty film z zajebistym komentarzem. Jak będę chciał sam film to puszczę sobie gameplay albo osobiście zagram w tą grę. Jakość obrazu jest w porządku nawet przy 360p. Częstotliwość ukazywania się filmów jest dobra, ale według Mnie nie powinieneś tak spamować filmami na takim stadium kanału. Tego nie ma jeszcze kto oglądać. 3 filmy w tygodniu wg. Mnie powinny wystarczyć, lecz to tylko moja ocena i nie musisz się do tego w 100% stosować. Uważam, że takie sprawy jak sprzęty, mikrofony, kamery itp. załatwia się przed "karierą" na yt, a nie w trakcie. Wchodzi randomowy widz i pierwsza reakcja: Ale gówno trzeszczy idę stąd ale jeszcze zostawię po sobie łapę w dół, bo mi to się nie podoba. Zazwyczaj już nie wracają na taki kanał, bo uważają, że tam nic się nie zmieni. Kamery i mikro to nie są teraz jakieś mega drogie rzeczy. Nie musisz mieć mikra za 500 zł, żeby jakość była dobra.
Zatem do poprawy
Mikro
Komentarz
Przechodzenie tutoriali poza nagraniem.
Pozdrawiam i życzę rozwoju kanału :)
0 +1

www