Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cineQification

26
cineQification
Link do kanału: cineQification
Co nagrywasz: Kiedyś nagrywałem serię z Minecraft'a jednak postanowiłem, że jest ona zbyt słaba [może jeszcze kiedyś do niej wrócę]. Aktualnie czasami nagrywam Battlefield Play4Free i League of Legends. Możliwe, że kiedyś zacznę nagrywać Let's Playe z różnych gier, jednak wszystko jest jak na razie do zdecydowania. Mam na siebie miliony pomysłów, niektóre wcielam w życie, o niektórych tylko marzę.
Jeżeli zabierzecie się za ten kanał to życzę miłego oglądania.
Osiągnięcia: Nie mam za sobą zbyt wielu osiągnięć. Nie posiadam wielu widzów ani wyświetleń chociaż uważam, że moje filmy trzymają poziom. Może chcielibyście mi pomóc? Byłbym wtedy bardzo wdzięczny.
Za moje największe osiągnięcie uważam stworzenie z moimi kolegami formacji LiveTab funkcjonującej po dziś dzień i aktualnie pracującej nad nowym projektem. Mogliśmy się nawet poszczycić subem od Madzik89 jednak po pewnym czasie, w którym nie dodawaliśmy filmików przez przygotowania do następnej serii odsubskrybowała nas, jednak gdy zaczniemy nagrywać nową serię, raczej znów poprosimy ją o wsparcie. Życzcie nam powodzenia.
Wiek: 15 i pół roku jeżeli mam być dokładny.
Opis: Myślę, że dostatecznie rozpisałem się w rubrykach "Co nagrywasz" i "Osiągnięcia". Jeżeli nie, po prostu obejrzyjcie moje filmiki, a dowiecie się o mnie jeszcze trochę więcej.
0 +1

118
RE: cineQification
(+) Ciekawe tło, miłe dla oka
720p
16:9
W miarę dojrzały głos, niekiedy "yyy,eee" ale ja też mam z tym lekkie problemy

(-) Minecraft, nie nagrywaj z niego!
Brak list odtwarzania
"Proszenie" o łapki w górę, dodawanie do ul.

8/10 :)
0 +1

16
RE: cineQification
@up
Przepraszam ale co masz do MC? Jak będzie chciał to będzie nagrywał, tak jak każdy. Proszenie o łapkę w górę to nic złego, ulubione to przesada.

Plusy:
- Świetne tło
- Przesyłasz w HD
- Dobry głos
- Dobre audio w filmach
Minusy:
- Brak FAQ
- Brak list odtwarzania (zrób je, żeby przysłowiowego pierdolnika na kanale nie było)
- Proszenie o dodanie filmu do "Ulubionych" (jak widz będzie chciał to doda)

Ocena 8/10, bless.
0 +1

www
0
RE: cineQification
nie sluichaj sie jakiegos poniacza masz bardzo fajny glos a faq i listy odtwarzania nie sa potrzebne zagracaja tylko kanal nagrywaj dalej
0 +1
26
RE: cineQification
Co do list odtwarzania, o których mówili obaj panowie, myślę, że jak narazie mam za mało filmików aby takowe wbudowywać, jednak jak tylko zgromadzi się ich trochę więcej, zacznę je systematycznie robić i porządkować.

FAQ [Frequently Asked Questions] - jak na razie nie mam zbyt dużo widzów, więc i nie ma na co odpowiadać w sumie. Jeżeli tylko na filmikach pojawią się komentarze pytające o jakieś konkretne sprawy to też na pewno dodam ten moduł do mojego kanału.

Ostatni temat, dotyczący Minecraft'a. Na razie nagrywam tylko z ekipą LiveTab i nowej serii do mojego kanału zaczynać raczej zamiaru nie mam, a stara została już usunięta.

Dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się w tym temacie. Mam nadzieję, że moje filmiki nie były stratą czasu oraz, że postanowicie je dalej oglądać.
0 +1

26
RE: cineQification
Listy odtwarzania zostały już dodane do kanału, a niedługo zacznę dodawać nowe filmy.
0 +1

562
RE: cineQification
+
- Przesyłasz w HD
- Dobry głos
- Dobre audio w filmach

-
- Proszenie o dodanie filmu do "Ulubionych" (jak widz będzie chciał to doda)
- Tło
- Avatary
- Humor, debilny, deal with it

5/10
0 +1

100
RE: cineQification
Plusy :
HD
Głos
Dobrze słychać
Są te listy odtwarzania
Tło
Avatar
Minusy :
Minecraft
Nic nowego w seriach
Moduł "Subskrybcje"
Ocena : 4/10 - Brakuje mi tutaj całkiem sporo. Tło i Avatar mało dodają...
0 +1

26
RE: cineQification
Minecraft jak na razie nie jest nagrywany, więc nie wiem czemu większość z was na niego narzeka.

Co do mojego humoru... sorry, ale taki już jestem. W nagrywaniu na YouTube chodzi o to, żeby pokazać całego siebie, więc nie mam zamiaru zmieniać humoru tylko dlatego, że komuś się on nie podoba. Tak samo było z Zool'em. Pamiętam, że byłem jednym z jego pierwszych widzów dlatego, że mamy podobne poczucie humoru. Ludzie na niego narzekali, a teraz znalazł odpowiednie grono widzów.
0 +1

0
RE: cineQification
Bardzo dobrze się prezentujesz
0 +1
www