Bardzo wolno się renderuje

1
RE: Bardzo wolno się renderuje
Właśnie będę wymieniał procesor na i5 k2500 albo i7 k2600 czy coś takiego. Ten pierwszy ma mandzio i soushibo i są zadowoleni, a ten drugi ma kapitanalien i też ponoć jest dobry. Tylko wiecie co jest najdziwniejsze ? Że kolega ma ten sam procek, mniej ramu, karte graficzna troszke lepsza a szybciej mu renderuje. Dokładnie wyliczyłem teraz że ten filmik renderując mi się 1,5 godziny czyli długo jak na 10 min.
0 +1
573
RE: Bardzo wolno się renderuje
@up2 co do FX Buldozer to bym je omijał szerokim łukiem. Ale jeśli chodzi o AMD to strzelaj w AMD Trinity, sam mam i sobie zachwalam. Jeszcze cytaty co do nich:
Cytat:Wszystkie płyty AM2 AM3 AM3+ to już przeszłość. wchodzi nowa era DX11.1 z zintegrowanym AMD APU ze wsparciem graficznym Eyefinity HDMI, display port, zmodyfikowane konsole PS4 nowej generacji AMD APU to przszyszłość FM2.
Cytat: i zgadzam się z Tobą, że tutaj AMD idzie w dobrą stronę,
źródło:benchmark.pl
Filmy renderują mi się bardzo szybko (wczoraj 30 minut w HD wyrenderowałem w hmm... niecałe 40 minut, bez włączonego CUDA)
0 +1
0
RE: Bardzo wolno się renderuje
Witam, mam problem jak kolega który założył ten temat czyli filmy niebywale wolno mi się renderują. 20 min filmu który renderuje w 720p trwa jakieś 3 godziny.

Mój sprzęt:
Win7 Ultimate x64
ASRock z77 Extreme4
Intel Core i7-3770 (3.4Ghz)
8 GB Ram
GeForce GTX670

Program jakiego używam do renderingu to Ulead Video Studio i nie było nigdy z nim problemów.

Najlepsze jest to że przed niedawnym formatem rendering zasuwał jak zły, 40 min filmu 720p trwało jakieś 30 min.
Wie może ktoś o co chodzi ?
0 +1
1
RE: Bardzo wolno się renderuje
Ja na swojej i5 dostałem takiej samej czkawki co prawda już się przyzwyczaiłem do trzy godzinnego renderingu nawet myślałem o gwarancji na komputer świat nie rozwiązali mojego problemu
0 +1
www