Wybijanie się

5
Wybijanie się
Mam pytanie ile średnio trwa wybijanie na youtube i jakie są czynniki tego czasu. Już od dawna zadawałem sobie to pytanie. Jeżeli był już taki temat to przepraszam. Moje wybijanie trwa już 1,5 roku a mam 39 widzów. Czy jest jakiś sposób na szybkie wybicie się. Bez narażania się na negatywną krytykę. Po tym czasie mam już dosydź. 0 komentarzy w najnowszym filmie z 20 wyświetleń i 0-1 łapka w górę a naprawdę się staram.

Notatka od Kulturalny Wilk, 18-11-2012 02:06:

Był temat o tym samym i umarł przez zaniedbanie. Kosz.

0 +1
www
33
RE: Wybijanie się
Takie życie zagrajmera. Trzeba mieć po prostu szczęście.

PS. Liczy się częstotliwość wrzucania filmów, a nie to od kiedy wrzuciłeś pierwszy film.
1 +1
4
RE: Wybijanie się
Liczy się też dobra jakoś filmiku: czy nie ma szumu, czy gra ciebie nie zagłusza lub odwrotnie, czy obraz jest ostry itp. Liczą się też twoje wypowiedzi i komentarze. Grę można każdą nagrywać, ale trzeba ją dobrze nagrać. U mnie też się ciężko wybić, ale staram się być cierpliwa i cieszyć się grą.:)
0 +1

35
RE: Wybijanie się
Pokaż cycki, sukces gwarantowany.
0 +1

0
RE: Wybijanie się
dobrze by było jakby np. była jakość HD, zachęcanie do oglądania,Ciekawe Zagrajmy albo poradniki,Czysty odbiór mikrofonu. A co do wybicia musisz w jakiś sposób dac o sobie znac, np. nagraj z kimś troszeczke bradziej znanym np. let's play
0 +1
5
RE: Wybijanie się
Może to i prawda jednak filmy są co 2-4 dni. Każdy w 720p. Nie ma czarnych pasków. Staram się nie powtarzać w wypowiedzi. Tłumacze fragmenty gry. Dźwięk jest dobry. Jednak zgadzam się że jakbym wypuszczał filmy np. codziennie to było by lepiej.
0 +1
www
4
RE: Wybijanie się
Wszystko zależy od tego czy ktoś Cię poleci, a jeśli już, to kto to jest (w sensie jaką już posiada "sławę" na yt i czy ta "promocja" jest częsta, a nie jednorazowa). Czynniki dalsze, to głos, to jak prezentujesz swoją osobę (ciekawy komentarz ma większe szanse na wybicie, niż dzieciak, który sapie do mikrofonu i rzuca paniami lekkich obyczajów na prawo i lewo), jakość materiałów, dobór gier. A przede wszystkim - nie miej parcia na widzów, to tak nie działa. Na yt nagrywa się, bo sprawia nam to przyjemność, a nie dlatego, żeby się wybić, być sławnym i tarzać w chwale i blasku :)
0 +1
www
5
RE: Wybijanie się
Nie mówię o sławie. Myślę tylko o krytyce.(Czy to dobrze robię, co mam zmienić itp.) Parcia na widzów nie mam. Robię to tylko dla przyjemności. Dlatego się jeszcze nie poddałem.
0 +1
www
5
RE: Wybijanie się
A ja myślałem że 70 widzów w niecałe 3 miesiące to kiepsko...
0 +1

17
RE: Wybijanie się
Zalezy co rozumiesz pod pojeciem wybicie sie.
Ja w 3 mies zdobylem 600 widzow, i sadze ze to i tak malo jak na ten czas.
0 +1