Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seria Assassin Creed

1
Seria Assassin Creed
Witam , jestem ciekaw co sądzicie o serii Assassin Creed .

Moja opinia na ten temat:

- Gra jest tak dobra że niemogę opisać jej słowami . Jej grafika , jej historia , jest dla mnie świetna . Niespotykany motyw zmiany postaci ( np. z Ezio na Desmonda itd) . Gra jest murowanym hitem i bestsellerem w takiej firmie jak ubiscoft. Po prostu trzeba kupić tą serię , przyjść do domu , zrobić sobie herbatę z cytryną i grać do utraty tchu.

To taki mój krótki komentarz na rozpoczęcie tego tematu , ponieważ jestem ciekaw co inni ludzie myślą o tej grze.
0 +1
100
RE: Seria Assassin Creed
Dziwne, bo tak w Assasina mi się grać nie chciało. Kupiłem wersję na XBoxa, wymieniłem na CoD 3.
0 +1

13
RE: Seria Assassin Creed
Przez długi czas byłem negatywnie nastawiony do całej serii, a moją opinię bazowałem na urywkach gameplayu jakie widziałem na YouTube. Dopiero niedawno, zdaje się 3 miesiące temu, za namową kumpeli odpaliłem część pierwszą. Teraz jestem już po skończeniu AC1, AC2, AC:B i z niecierpliwością czekam na AC:R. Dlaczego? W dużym skrócie za sprawą fabuły. Gameplay, szczególnie w części pierwszej, jest raczej monotonny. Skakanie po dachach i walka na początku są bardzo satysfakcjonujące, ale z czasem rozgrywka się dłuży, a gracza motywuje jedynie chęć poznania kolejnych zapomnianych tajemnic... Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu część 2. Polecam. ;]
0 +1

www
11
RE: Seria Assassin Creed
Przeszedłem AC 1,AC 2 ,AC B i co nowa seria była coraz lepsza pod względem fabuły ale i gamplayeu.
W brotherhood najbardziej podobał się mi system walki i możność zaraz po kontrze wykonać kolejnego ciosu. Fabuła była jedyną cechą którą ta gra naprawdę mogła się pochwalić. Grafika była bardzo starannie wykonana i widać że ubi wkładał dużo pracy w swoje dzieło. AC R będzie moim zadaniem będzie lepsze od swoich poprzedniczce. Widać po samych świetnych trailerach. Czekam z niecierpliwością :)
0 +1

www