Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TresGringos

2
RE: TresGringos
Dzięki wielkie :D Czy coś możemy poprawić? Zapraszamy na relację z World Press Photo 2012
0 +1
www
63
RE: TresGringos
A więc tak co do relacji z jakichkolwiek imprez itp przydałaby się znacznie lepsza kamera i samo przedstawienie tejże relacji mogłoby być trochę inne bardziej... "profesjonalne" ;). Layout na kanale ujdzie nie jest zbyt oczojebny :). Zauważyłem że na tym kanale parę osób nagrywa swoje filmy więc radziłbym playlisty zamieścić z prawej strony a na środku ostatnio przesłane filmy czyli wygląd typu Blogger z tego co się nie mylę. Jakość video w grach w miarę ok nieraz jest troszkę zbyt ciemno hmm czym renderujecie filmy?. Komentarz w grach hmm radziłbym mówić nieco więcej nie tylko o tym co aktualnie dzieje się na ekranie. Na koniec zostawiłem sobie pewną scenę z relacji world press photo gadasz tam o zdjęciu kadafiego.. nie powinieneś nawet w najmniejszym stopniu żartować z śmierci drugiego człowieka...
0 +1

www
2
RE: TresGringos
Filmy renderuje za pomocą Camtasia Studio 8, dziękuje za każdą opinię.
0 +1
www
5
RE: TresGringos
A więc tak, podzielę to na kategorię gdyż jest was trzech na kanale, a taka ocena wymaga lekkiego rozplanowania:

Obraz kanału:
Pierwsze wrażenie jakie odczułem to lekka dezorientacja z powodu ilości kształtów i barw zawartych w tle, ale spoko, mnie coś takiego nie boli, czasem nawet zachęca tak jak i innych potencjalnych odbiorców. FAQ kanału jest proste i zrozumiałe, jedyne co było by warte zmiany w nim to rozplanowanie na kto co robi w postaci podpunktów.

Audio & Video:
Jakość nagrań obrazu jest według mnie na wysokim poziomie, nie widzę w nich niczego co powinno być zmienione. Audio lekko szumi u Shadowa (poza tym przydało by się też aby mówił trochę więcej), ale pozostała dwójka ma wysoką jakość nagrań głosowych.

Ocena ogólna:
Kanał jest stosunkowo świeży i musi się jeszcze rozwinąć, ale zmierzacie w bardzo dobrym kierunku. Życzę wam powodzenia!

8.5/10
0 +1

2
RE: TresGringos
DO ZAMKNIĘCIA, PROSZĘ!
0 +1
www
0
RE: TresGringos
Nie zamykajcie, fajny kanał!!!

Notatka od XVoIR, 05-12-2012 14:32:

Co ma to do kanału?

0 +1