Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

World of Warcraft Private Servers

390
RE: World of Warcraft Private Servers
Grając na prywatnych serwerach nigdy się nie dowiesz, jak to grać na globalu.
0 +1

13
Odp: World of Warcraft Private Servers
WoW powoli traci na popularności. Jeszcze kilkanaście miesięcy i przekształcą na F2P, ale na razie jesteśmy skazani na prywatne serwery. Chyba, że ktoś ma kasę i chce ją wydać na abonament. Ja osobiście grałem na zagranicznym Moltenie. Jest na nim Cataclysm, ale dużo bug'ów (większość quest'ów nie działa) i lagi psują zabawę. Teraz przerzuciłem się na polski Sunwell i jestem bardzo zadowolony.
0 +1
www
390
RE: World of Warcraft Private Servers
Jednak nie ma tyle ludu co na globalu i ogólnie jest niższy poziom gry ;)
0 +1

13
Odp: World of Warcraft Private Servers
2,5K jest wystarczającą ilością. Co masz na myśli mówiąc, że jest niższy poziom gry?
0 +1
www
390
RE: World of Warcraft Private Servers
Z Polakami jest tak zawsze, nie powiesz mi, że nie spotkałeś się tam z "dzieciarnią", bo się na pewno spotkałeś, a global jest o tyle pomysłowy, że przeciętnemu dzieciakowi nie chce się płacić za grę, więc sobie nie pogra.
0 +1

11
RE: World of Warcraft Private Servers
Grałem pierw na privie (jargames, astranaar, wowelune <zmieniali nazwy serwerów jak powaleni XD>) potem właściwie coś na sunwellu i na todzie(oczywiście w między czasie grania na jargamesie).W końcu brat cioteczny dał mi konto na globie żebym mu wyexpił palka od zera no to ok wtedy zaczęła się moja gra wbijałem lvl'e i wbijałem i nadszedł ten dzień, minął miesiąc więc wiecie co się stało XD trzeba było doładować niby nie chciałem wcześniej wydawać kasy na globala bo wg. mnie była to strata hajsu lecz się myliłem XD założyłem swoje konto i grałem grubo ponad rok :3 jeżeli gracie na privach zapierniczać na globale 0% bugów 100% przyjemności :3
0 +1