Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LachuHQ

2
Polska  LachuHQ
Siemano wszystkim, chciałem przedstawić wam kanał na którym umieszczam swoje materiały od sierpnia tego roku :) Co więcej ? Początkowo kanał ten miał być taki jak setki innych czyli wiadomo najnowsze gierki i nawalamy, lecz na szczęście odnalazłem swój styl i zdecydowałem iż będzie on zawierał moje serie z gierek o tematyce sportowej, można znaleźć tutaj takie gry jak Fifa,Nba,Pes,Tony Hawk,Need for Speed, Znajdzie się też kilka gier o tematyce nie związanej ze sportem, ogólnie obczajcie sami i napiszcie co sądzicie :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Wiek:21 lat
Staż na YT: od sierpnia
Sukces: Póki co brak spektakularnych osiągnięć :D lecz tylu widzów to wspaniała ekipa już która motywuje do pracy

To chyba wszystko ;) Nikt nie jest idealny i nikt Rockiem czy Rojem od razu nie będzie :D Czekam na fajne ocenki ;)

Link do kanału LachuHQ
1 +1
www
6
RE: LachuHQ
No więc tło masz ładne , mi się podoba , twój głos jest fajny i masz dobry i ciekawy komentarz , jakość video oraz audio jest dobrej jakości , jest różnorodność kanału , filmiki wrzucasz często chodź moim zdaniem za dużo , myślę że jeden dziennie wystarcza . Masz playlisty , no więc myślę że to wszystko .
Ocena : 10/10

Ja pomogłem Tobie , Ty pomóż mi i oceń : http://letsplej.pl/t-15531-mrvenoxxd
0 +1

0
RE: LachuHQ
Podoba mi się w twoim kanale, że masz rozpisany plan tygodnia. Jest zachowana systematyczność i powiadamianie widzów o nadchodzących filmach. Tło super, lecz po pierwszym wejściu na kanał ktoś może cię zhejtować, bo myśli, że jesteś fanem Cristiano Ronaldo. Ale do takich wliczają się tylko pseudofani i hejterzy. Masz ciekawy i interesujący głos. Nie nudzisz widzów. Ogólnie oceniam twój kanał na 10/10 i gratuluje ci dużej już liczby widzów.
0 +1
14
RE: LachuHQ
Tło ciekawe, nie powiem. Ogólnie tematyka kanału nie jest dla mnie zbyt interesująca, bo o ile NFS lubię, to z resztą gier nie mam zbyt wiele wspólnego.

Na samym początku rzuca się w oczy częstotliwość z jaką wrzucasz filmy. Wydaje mi się, że jeden na dzień/ 2 dni wystarczy.

Filmy jakościowo są dobre, czasem audio nie domaga, ale ogólnie jest w porządku :)

Jeśli chodzi o sprawę o tytule 'zróżnicowany content' to niestety nie jest on zbyt zróżnicowany, lecz to wszystko z powodu ograniczeń, jakie narzuciłeś na kanał. Tak, mówię tutaj o jego 'sportowym stylu'. Oczywiście znajdą się tego miłośnicy, jednak będzie to raczej wybrana elita.

Mam nadzieję, że rozwiniesz kanał w dobrą stronę i tego Ci życzę.

Pozdrawiam i zapraszam do oceny mojego kanału :)
0 +1