Banner YouTube - DejV880 - Layout partnerski

33
DejV880 - Layout partnerski
Typ grafiki: Layout partnerski
Kolorystyka:niebiesko-czarna lub czerwono-czarna
Rozmiar: domyślny
Tematyka: U góry duży napis DejV880 (najlepiej z zachowaniem wielkości liter) i to wszystko. Ewentualnie w miarę weny twórczej autora jakieś ładnie wpasowane rendery z gier które nagrywam lub nagrywałem.
Dodatkowe informacje:Chętnie przyjmę w gratisie awatar w kolorystyce tła. Najlepiej sama duża literka "D" fajnie byłoby aby autor wysłał awatar w dwóch wersjach zwykłej oraz takiej z przezroczystym tłem.


Co oferuję w zamian za wykonanie tła ?
- Autor może umieścić na tle mały przycisk(pod nickiem najlepiej po prawej stronie) z napisem np. designer a ja umieszczę tam odnośnik do jego kanału
- +1 reputacji na forum
- Link do kanału autora(po prawej stronie od polecanego filmu)
0 +1
35
RE: DejV880 - Layout partnerski
0 +1
33
RE: DejV880 - Layout partnerski
Wszystko fajnie jednak ta ikonka designer jest poza obszarem mapowania. Tutaj zaznaczyłem obszar mapowania: http://i49.tinypic.com/2ngcrc2.jpg

Po wgraniu tła na kanał zauważyłem również, że zostało trochę ścięte po bokach. Jest to pewnie spowodowane rozdzielczością tutaj: http://letsplej.pl/t-4327-psd-cosmic-pan...zemyslawkk znajdziesz ładny szablon zarówno na zwykłe konto jak i partnera. Mógłbyś również przyciemnić tło na dole ponieważ w tej chwili jest ścięte. Zostawiam je na razie na kanale żebyś wiedział jak to w praktyce wygląda. W razie co punkt reputacji już otrzymałeś.

PS. Oczywiście kolejne prace mile widziane :)
0 +1
35
RE: DejV880 - Layout partnerski
0 +1
33
RE: DejV880 - Layout partnerski
Ok wszystko super. Zaraz wgram to nowe i wstawię link do twojego kanału. Jeszcze tylko jedna sprawa czy mógłbyś zrobić te 2 wersje awatara ?

Awatary mają wyglądać mniej więcej tak:

Pierwsza wersja: tło z layout'a, po środku literka D (z nicku również z layouta)
Druga wersja: przezroczyste tło, i tak literka jak w pierwszej wersji

Fajnie byłoby aby literka była napisana większą czcionką niż ta która aktualnie mam na awatarze.
0 +1