Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciekawa Obudowa

1
Ciekawa Obudowa
Witam. Zamierzam sobie zmienić obudowę oraz kupić cooler. Chciałbym was prosić o jakieś ciekawe propozycje fajnie wyglądających obudów i funkcjonalnych. Przede wszystkim muszą mieć w bocznej klapie otwory na wentylatory. Na górze nie są obowiązkowe, ponieważ z nich nie będę korzystał. Myślałem na Sharkoon Rex8, ale potrzebowałbym wersji Value, a wentylatory w bocznej klapie ma wersja Economy, która odpada. Obecnie zastanawiam się między Aerocool Xpredator X1 Evil Black, a Zalman Z9 Plus, ewentualne Aerocool Strike-X GT Devil Red. Cena to tak myślę, że do 250 zł, gdyż muszę jeszcze kupić cooler, który też kosztuje ponad 100 zł, ale możecie też zaproponować cichy, funkcjonalny i w przyzwoitej cenie. Pozdrawiam, domkass.

Notatka od Przemol, 14-01-2013 09:33:

Nie ten dział. Przenoszę

0 +1

221
RE: Ciekawa Obudowa
Z tego co wymieniłeś to zdecydowanie Zalman

Ewentualnie genialna Corsair Carbide 300R
0 +1

1
RE: Ciekawa Obudowa
Ten Corsair jakoś mnie nie rusza. Jest dość prosta bez żadnego filtra czy pleksi po boku. Mam coś podobnego i szukam czegoś innego, ale stonowanego, bez wymysłów. Z Zelamen zastanawiam się tylko, ponieważ nie posiada USB 3.0. Dlaczego twoim zdaniem nie wybrałbyś Aerocool?
0 +1

107
RE: Ciekawa Obudowa
0 +1

1
RE: Ciekawa Obudowa
Z9 U3 ma całą pleksi, a Z11 to za duże bydlę i też ma pleksi bez możliwości zamontowania wiatraków.
0 +1

107
RE: Ciekawa Obudowa
0 +1

1
RE: Ciekawa Obudowa
Ale czy ty czytałeś temat? Mówię, że mi na górze są nie potrzebne bo nie mam miejsca, z resztą na dole też. Przede wszystkim potrzebuję na boku. Mówiłem, że chcę Z9 Plus. Co do USB 3.0 chodzi raczej o standard, ponieważ teraz tego nie używam, lecz nie zamierzam zmieniać obudowy za kilka lat i takie rozwiązanie jest przyszłościowe.
0 +1

107
RE: Ciekawa Obudowa
Czytałem, jednak najlepszy jest taki obieg powietrza: z przodu i od dołu wentylatory dmuchają do środka, a z tyłu i od góry wyciągają ciepłe powietrze. Wentylatory z boku to zakłucają. Jeżeli teraz USB 3 Ci nie potrzebne, to kup zalmana Z9 Plus, a jak będzie potrzebne to dokupisz: http://kompux.istore.pl/pl/cooler-master...black.html
0 +1

221
RE: Ciekawa Obudowa
Aerocool to faktycznie sita w dodatku blacha 0.6 mm to bardzo słabo. Poza tym moje kontakty z budami Aerocool zawsze finiszowały obserwacją bardzo słabego i kiczowatego wykończenia

To może LEPA 302?
0 +1

1
RE: Ciekawa Obudowa
vlodek mamy inne gusta :p . Fajnie gdyby poza byciem funkcjonalną cieszyła oko. Co do USB 3.0 to teraz standardem jest minimum jedno wejście i nie będę dokupywał czegoś za 50-70zł, a mam też w płycie głównej. Na razie zostaję przy Z9 Plus, ale czekam na propozycję obudowy/coolera.
0 +1