Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fora Zagrajmerskie.

Fora Zagrajmerskie.
Witam, z tej strony Zahariasz, a z mojej strony inne pytania. Co sądzicie o innych forach zagrajmerskich? Dzisiaj wpisałem w google "fora zagrajmerskie" i wyskoczyło mi ich parę, znacie jakieś inne fora, i co o nich sądzicie? Piszcie!

Notatka od Zenk, 14-04-2012 21:59:

Temat został oczyszczony z off-topowych wypowiedzi.

0 +1
778
RE: Fora Zagrajmerskie.
No trochę fail :<

Ale mimo wszystko co do tematu wypowiem się, że znam tylko dwa fora dość rozwinięte to i jeszcze jedno które większość zna wan1masik na pewno.
0 +1

www
27
RE: Fora Zagrajmerskie.
No, ale spam się zrobił. PlayNext każdy zna - według mnie straciło swój urok już koło 10 edycji akcji. Potem zmienili forum na najgorsze jakie mogli mimo większej ilości głosów na MyBB - po prostu konta już nie chciałem zakładać. Pewnie większość zna też ZagrajmyW(dot)pl - forum trolli internetowych, wojowników PN i innego cholerstwa, które istnieje. Nie trollujesz innych - oni strollują Ciebie. Kiedyś stałem za nimi dopóki nie znałem LetsPlej ;P Jak narazie nie mam zastrzeżeń i miło spędza się czas :) To tyle ode mnie na ten temat. Więcej for sobie nie przypominam.
0 +1
www
RE: Fora Zagrajmerskie.
Sam przyszedlem z jednego z wyzej wymienionych jak zobaczylem jak bardzo administracja stad nie dawala rady chcialem zobaczyc czy ma racje
0 +1
27
RE: Fora Zagrajmerskie.
Ja chciałem zobaczyć jak, uwaga cytuję: "banda dzieciaków co nie odróżnia mikrofonu od słuchawek" rozwija forum :) Takie dosłowne opinie krążyły na starcie tego forum.. Jak widać te osoby się myliły ja nie mam na co narzekać. Ba, nawet jestem zadowolony marnując tu życie :P
0 +1
www
RE: Fora Zagrajmerskie.
ech, czy to nie ty byles jedna z tych osob ktore pisaly o darmowy server zeby krecic wlasna kanciasta doline?
0 +1
27
RE: Fora Zagrajmerskie.
Ja nie pytałem - pisałem bodajże, że jak ten koleś będzie miał już gotowe wszystko to mogę mu pomóc :P Gówna nie tykam bo śmierdzi jak to się mówi..
0 +1
www
0
RE: Fora Zagrajmerskie.
Ja znam jedno forum zagrajmerskie

Notatka od Przemol, 16-08-2012 13:51:

Niezły odkop i spam. Warn

0 +1