Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Duster96v

6
Youtube-blue  Duster96v
Link do kanału:
Co nagrywasz:

-Assassin's Creed(zawieszony)
-Shank 2
-Fallout: New Vegas
-Terraria(CO-OP feat. Sirokko)


Osiągnięcia:
-Żadnych większych :) Na razie!


Wiek:

17 lat


Opis:

Kanał stworzony z myślą o interakcji z widzami. Mam naprawdę ciekawe plany co do niego, ale nie mają one sensu przy obecnej liczbie widzów. Chciałbym, żebyście ocenili aspekty mojego kanału takie jak: tło, głos(mój oraz ten z gry), jakość materiału video oraz jakość i zainteresowanie widza moim oraz kolegi(biorąc pod uwagę CO-OP) komentarzem. Najbardziej zależy mi na rzetelnych opiniach, potwierdzonych pooglądaniem minimum jednego materiału. Proszę moderatorów o usuwanie postów w stylu: „fajny kanał” itp. Jeżeli ktoś ma napisać taki post to lepiej żeby nic nie napisał. Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz oglądania.


Notatka od Jan Zbedny, 02-02-2014 23:58:

Nieaktywny kanał, przenoszę do archiwum, w razie powrotu i chęci przywrócenia tego tematu proszę zgłosić temat.

0 +1

63
RE: Duster96v
Pierwsze wrażenia:

Tło trochę oczojebne. Opis kanału.. nic sensownego się o tobie nie dowiedziałem.. . W poleconych osoby których nie znam także obczaję je później (+). Playlisty z boku poukładane.

Przejdźmy do konkretów:

Shank 2# 2 - Pan "oparzony"

Głos nie najgorszy. Brak opisu pod filmem zmień to. 2:17 gościa z tym jak to się nazywa... oglądam oglądam i dalej nie powiedziałeś o co ci chodzi nie lubię jak ktoś zaczyna a nie kończy. Głos z gry czasami zagłusza twój komentarz. 4:30 o miotacz płomieni ci chodziło ahaa... 4:35 nie za bardzo obchodzi mnie co jadłeś na obiad... ok przejdźmy do kolejnego filmu.

Fallout: New Vegas# 3 - Wielką podróż po pustyni Mojave czas zacząć!

wydaje mi się albo mówisz trochę ciszej... tak jakby była późna godzina i nie chciałbyś kogoś obudzić. Odnotowałem wielkie spadki fpsó'w w niektórych momentach nawet do 12 fps. gra zazwyczaj utrzymuje poziom 25 fpsów Zły rendering ?. Musze przyznać że jak na 720p to jakość jest lipna chyba ustawienia gry masz na Low wygląda to jak gra z przed roku 2003 a z tego co wiem new vegas nie ma aż tak słabej grafiki.

Podsumowanie

Ogólnie komentarz dość przeciętny. Jakbyś mógł pokombinuj z fpsami i ustawieniami graficznymi w grze. Uzupełnij opis kanału stwórz może jakieś FAQ.
0 +1

www
6
RE: Duster96v
A co masz się dowiedzieć z opisu kanału więcej? FAQ jak nigdy nikt nie zadawał mi pytań? BEZSENS...

Mam komputer jaki mam i Fallout lepiej wyglądać nie będzie.

Co do oceny komentarza to kwestia gustu, bo wiesz pierwszy raz się spotykam żeby ktoś mówił, że mój komentarz jest przeciętny, a to, że czasami zapominam co mówiłem to normalne, nie da się czegoś takiego do perfekcji dopracować, a Shank jest szybką grą, więc trudno się komentuje. Czekam na następne opinię :)
0 +1

26
RE: Duster96v
Może zanim przejdę do oceny kanału napiszę o komentarzu wyżej.

Cytat:A co masz się dowiedzieć z opisu kanału więcej? FAQ jak nigdy nikt nie zadawał mi pytań? BEZSENS...

Zależy jakie FAQ robisz. Jeżeli ma być to FAQ typu : gdzie mieszkasz? Masz rodzeństwo? - To zrób od razu Q&A a nie... Ludzie zaglądając do FAQ raczej chcą zobaczyć : parametry twojego kompa, czym nagrywasz, jaki sprzęt itp.

Cytat:Mam komputer jaki mam i Fallout lepiej wyglądać nie będzie.

To zmień komputer. Świetne podejście, zobacz co przeciętny widz robi teraz :
- Omg czy on gra na mikrofalówce, że nie da rady tej grafiki trochę wycisnąć?
- Żaaal nie da się oglądać bo ścina klatki, że !@#$.
- Idę oglądać "kogoś tam" u niego jest wszystko ładne i błyszczy się jak psu jajca.
Nie mówię, że każdy tak zrobi ale reakcja może być bardzo prawdopodobna do powyższej.

Cytat:Co do oceny komentarza to kwestia gustu, bo wiesz pierwszy raz się spotykam żeby ktoś mówił, że mój komentarz jest przeciętny, a to, że czasami zapominam co mówiłem to normalne, nie da się czegoś takiego do perfekcji dopracować, a Shank jest szybką grą, więc trudno się komentuje. Czekam na następne opinię :)

No ok. Komentarz masz całkiem dobry, tu ci przyznam rację.

Ocena Kanału


Plusy :
+ Głos,
+ Komentarz,
+/- Jakość (Fallout zwalił sprawę),
+ Rozdzielczość,
+/- Tło, zgodzę się z "Tło trochę oczojebne." (urwało ci coś na górze...)

Minusy :
- Opis kanału (nie dowiedziałem się czym jest kanał tylko jaki masz komputer...),
- Ubogie opisy filmów,
- Brak FAQ (i nie mów, że to bezsens bo tu wszytko ci wyżej napisałem)

Ogólna ocena to dobry z minusem. Trochę zawyżając, ale nie mam na tyle dokładnej skali żeby stwierdzić punktację na dany podpunkt. Dla mnie kanał nie należy do najgorszych. Są wady, które warto by było poprawić. Jeszcze dodatkowo. Fajnie, że rządzisz tematem. Tylko brzmi to tak : "nie pisać złych opinii bo wezwę moda". Bez obrazy, ale raczej takich rzeczy się nie pisze, bo to wszystko jest w regulaminie...
0 +1

6
RE: Duster96v
Kubion70, jeżeli ktoś będzie się chciał czegoś dowiedzieć to jest od tego PW. Dla mnie FAQ to najczęściej zadawane pytania, a jak ich wgl nie było to to nie ma dla mnie sensu i to jest moje zdanie. Co do tego: ZMIEŃ SOBIE KOMPA, to ci odpowiem: OK! Tylko daj mi 2000zł i załatwione! Co do tego: "nie pisać złych opinii bo wezwę moda" - to nie o to tu chodzi. Zobacz mój poprzedni temat i odpowiedzi typu: fajny kanał itp. Tutaj chce takich odpowiedzi uniknąć, a to jest najlepszy i najprostszy sposób.
Tło niedługo będzie zmienione, chociaż to jak na razie wszystkim się podobało, ale jak tak twierdzicie to zmienię.

Bardzo dziękuję za taką opinię :)
0 +1

0
RE: Duster96v
Witam
Według mnie to co zostało zawarte w opisie kanału w zupełności wystarcza, dowiedziałem się wszystkiego co by mnie interesowało(Na jaki temat jest kanał i czym nagrywasz) i co do tego nie mam zastrzeżeń. Jeśli chodzi o to FAQ to nie jest ci potrzebne, no chyba że dostajesz codziennie 50 komentarzy i wiadomości gdzie powtarzają się te same pytania. Wygląd jest dobry, chociaż jeśli idę na czyjś kanał to po to, żeby oglądać jego filmy, w każdym razie dla mnie to jest szczegół. Filmy w HD ale to już jest standard który trzeba spełniać, a co do głosu jest bardzo dobry i miło się ciebie słucha. Podsumowując wystawiam ci ocenę 9/10 i życzę sukcesów w karierze :D
0 +1
6
RE: Duster96v
Dziękuję wam wszystkim za oceny :) Proszę o więcej bo próbuję zmienić to o czym pisaliście.
0 +1