Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rog4ty

2
Rog4ty
Link do kanału: Rog4ty
Co nagrywasz: Staram się nagrywać oryginalne gry, coś czego jeszcze nikt nigdy nie nagrał, lub coś czego jest mało (NIE MINECRAFT!)
Osiągnięcia: Brak
Wiek: 14
Opis: Hejka mam na imię Tomek, ale mówią na mnie Rog4ty. Nagrywam gameplay'e, czasami jako samotny jeździec a czasami w co-op'ie z kumplami i na multi. Mój kanał ma za zadanie "wypromowanie" gier o których ludzkość nie ma pewnie pojęcia (lub ma ale bardzo małe :D) oraz takich z których jest mało filmików na YouTube. Razem z kolegą myślimy o robieniu recenzji ale czas pokaże co z tego wyjdzie. W sumie nie wiem co mógłbym tu jeszcze napisać, dlatego kończę i zostawiam mój kanał do oceny. Jestem otwarty na krytykę.
0 +1
4
RE: Rog4ty
[+]
Brak Minecrafta
Fajny avatar
Dobrze cię słychać
[-]
tło jak chesz tło napisz na pw
0 +1

www
2
RE: Rog4ty
Przy tym tle na razie zostanę dopiero dzisiaj je "dostałem" :)
0 +1
16
RE: Rog4ty
Ogólnikowo rzecz biorąc to layout masz dobry, nie razi w oczyska i czuć klimat zimy, mimo, że śnieg nie spadł. Twój głos... ba no, mutacji nie masz, co trochę widzów niektórych denerwuje i jest przyczyną łapek w dół... Po 2 przesłanych filmach trudno mi ocenić, więc zbytnio nie oceniam samych filmów... Dobra teraz pytanie za 100 pkt. do Trojanina:
- Co Ci w MC przeszkadza? :]

Kontynuując, podstawowe rzeczy na kanale są typu: FAQ, info, dane o sprzęcie (chociaż nie wiem po co to komu). Nie wiem co jeszcze napisać, więc kończę. Bez oceny, bo jeszcze na to za wcześnie :P
0 +1

www
2
RE: Rog4ty
Właśnie, dwa pierwsze odcinki to totalne nie wypały, źle wyrenderowane :(
0 +1
4
RE: Rog4ty
A więc co mi MC przeszkadza jak pytasz się tego mnie to całe forum ci to powie żę mc jest teraz wszędzie i teraz samym minecraftem nie zarobisz sobie widzów no chybażę ktoś cię poleci
0 +1

www
16
RE: Rog4ty
Jeżeli ktoś ma pomysł, a nie rozpoczyna serię jak każdy (pokazuje i mówi, że "teraz zbiorę drewno"), to oczywiście, że widzów będzie miał. Jeżeli Let's Player z MC jest rozgadany i mówi ciekawe rzeczy, to tak samo widzów mu przybędzie. God damn it, co wam w MC nie pasi ;] Bardzo fajna gierka, a to, że większość Youtubowiczów, którzy ją kręcą to nieogarnięte dzieci z kastracją, to już nie mój problem. Wytłumaczone?
0 +1

www
0
RE: Rog4ty
Nieżle ci to wychodzi popracuj nad filmikami a wszystko będzie dobrze :>
0 +1
2
RE: Rog4ty
A konkretnie o co ci chodzi? Jakośc? Audio? Renderowanie mi nie wyszło bo wyrenderowało się tylko do połowy :(. Dopiero za tydzień w piątek nagramy na nowo bo tylko w weekendy jest mój kolega. A w sobotę może jakaś recenzja się trafi ;). Poczekamy zobaczymy.
0 +1
1
RE: Rog4ty
kanał nawet nawet
fajnie, że multi
tylko szkoda, że tak mało


6/10
0 +1