Ankieta: Jak oceniasz mój kanał?
Jest ciekawy. Będę go oglądał.
Mógłby być lepszy/jest w nim kilka błędów. Może na niego będę zerkał.
Kanał jest nieciekawy, nie interesuje mnie, nie będę na niego wchodził.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PemuGames

0
Youtube-red  PemuGames
Link do kanału: https://www.youtube.com/user/PemuGames?feature=mhee
Co nagrywasz: Różne gry - skupiam się trochę bardziej na Minecrafcie (robię serię multiplayer z modami oraz z pomysłem, którego jeszcze nie było oraz normalną serię, lecz z Shaderami), staram się też kręcić gry popularne, które wyszły niedawno, nie tak zwane "Odgrzewane kotlety". Komputer uciągnie każdą grę na wysokich detalach, dlatego czekam też na propozycję widzów.
Osiągnięcia: Na pewno to, że na poprzednim kanale miałem 300 widzów, a na jednym filmie 40 tysięcy wyświetleń (ile teraz bym dał za tyle wyświetleń... ;d). Założyłem nowy (z powodu tego, że na starym było trochę nieprofesjonalnych i słabych filmów) i mam na nim 100 widzów. Można mnie znać z tego, że do Minecraft zrobiłem serię map pt. "Bitwa o fortecę" (4 części).
Wiek: 14 lat.
Opis: Cóż mogę powiedzieć - jednemu filmy się spodobają i zobaczy w moim kanale coś więcej, drugi go ominie myśląc, że to kolejny badziewny kanał. Zależy od gustu i nastawienia. Staram się miło komentować, czasami śmiesznie, sensownie i na temat. Nie popełniam błędów ortograficznych ani niczego w tym stylu. Kręcę ciekawe serie i jestem otwarty na sugestie, komentarze widzów.[/size][/font]

Notatka od Jan Zbedny, 25-02-2014 20:28:

Nieaktywny kanał, przenoszę do archiwum, w razie powrotu i chęci przywrócenia tego tematu proszę zgłosić temat.

0 +1