Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AdSense wypłata

17
Youtube-blue  AdSense wypłata
Mam pytanko.Zacząłem "sprzedawac" się na YT i nie wiem jak mam otrzymac moją wypłatę skoro nie podawałem mojego konta bankowego? Czy będę mógł najwyżej podac w jakimś e-mailu?
0 +1

100
RE: AdSense wypłata
Po osiągnięciu jakiegoś tam progu poproszą Cię o podanie konta bankowego etc.
0 +1

82
RE: AdSense wypłata
Z Google AdSense nie ma żadnej możliwości kontaktu mailowego. Chyba, że jest to odwołanie się od jakiejś ich decyzji, ale wówczas i tak używa się specjalnego formularza.
Z tego co piszesz wynikałoby, że raczej włączyłeś tylko monetyzację na filmach i że nie utworzyłeś jeszcze konta AdSense.
Pomoc jaką udostępnia online Google jest tak szeroka, że zadawanie takich pytań tutaj na forum może świadczyć jedynie o zerowej umiejętności posługiwania się zwykłą wyszukiwarką.
0 +1
17
RE: AdSense wypłata
yhym.Mam konto AdSense,ale przy rejestracji nie podawałem żadnego konta bankowego
Dzięki XVoIR za odp.Czyli z tego co zrozumiałem to po osiągnięciu jakiejś kwoty (chyba jest to 70 euro o ile dobrze pamiętam) będę musiał podac im nr mojego konta bankowego?
0 +1

460
RE: AdSense wypłata
Tak, to znaczy, hmm... będziesz musiał wybrać sposób wypłaty :)
Czyli bank, lub poczta (prosto do domu, w 2 tygodnie ^^).
I przy pierwszej wypłacie ustalasz właśnie sposób, w jaki google będzie ci płacił.
Osobiście zawiodłem się, że nie ma tam możliwości wysyłki na paypal, no ale cóż... u mnie zostało 30€ na koncie, bo nie ma funkcji przelewu na paypal :(
0 +1

www
548
RE: AdSense wypłata
O ile się nic nie zmieniło, to konto możesz dodać sobie kiedy Ci się żywnie podoba, wysyłają Ci wtedy jakąś minimalna kwotę (w okolicach jednego złotego) i jako potwierdzenie rachunku bankowego wpisujesz tą kwotę w AdSense, potem po osiągnięciu wymaganego progu wysyłają Ci kasę (zazwyczaj pod koniec następnego miesiąca, najczęściej 24-ego). Tyle.
0 +1

3
RE: AdSense wypłata
Ustawianie dopiero po przekroczeniu 10€, potem masz wybór: czek, konto bankowe.
0 +1

17
RE: AdSense wypłata
Ok rozumiem pogrzebałem samemu na koncie i był tam alert powpisywałem i jest tak jak mówił Przemcio
Dziękuję za pomoc.
0 +1

82
RE: AdSense wypłata
Piotru34 napisał(a):Czyli bank, lub poczta (prosto do domu, w 2 tygodnie ^^).
Nie ma żadnej wysyłki pieniędzy pocztą prosto do domu. Co najwyżej mogą Ci wysłać czek, ale należy mieć wówczas na uwadze, że realizacja takiego czeku może kosztować w polskim banku od 25 do ponad 100 zł (w zależności od kwoty na jaką czek opiewa).
0 +1